خدمات چیلر و فنکوئل

تعمیر سرویس داکت اسپیلت

تعمیر سرویس داکت اسپیلت

تــــــــــهویه ارمغــــــــــان، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، هواساز، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

  

                                                 

سيستم هاي آب كندانسور(condenser water systems):

تعمیر سرویس داکت اسپیلت، سيستم هاي آب مورداستفاده دركندانسورفرايندهاي تبريد(refrigeration)به دوگروه تقسيم مي شوند :

(۱ )سيستم هاي يكباردرگردشonce-through (مانندآب شير. آب چاه. آب درياچه ورودخانه)

(۲ )سيستم هاي برج باگردش مجدد(recirculating)

معمولا”اين سيستم ها ازنوع سيستم هاي بازهستند(به جزبرج هاي با مداربسته يامبدلهاي حرارتي صفحه اي(plate typeheat exchan)

وحداقل دردونقطه بين آب وهوا تماس وجودخواهدداشت.دراين سيستم ها روش هاي طراحي هيدروليكي انتخاب پمپ وتعيين قطر لوله ها با سيستم هاي بسته گرمايش وسرمايش تفاوت دارد.دربرخي ازسيستم هاي صرفه جويي انرژي heat (conservation sys.) از كندانسورهاي دو قسمتيsplit  condenser ))استفاده مي شود.در يك قسمت از كندانسورحرارت لازم براي سيستمهاي دوباره گرمكن

(reheater)يامدار بسته گرمايشclosed circuit heating))تامين   مي گرددودرقسمت ديگرفراينددفع حرارت(heat regection) از سيكل سرمايش صورت مي گيرد.

تعمیر سرویس داکت اسپیلت

تعمیر سرویس داکت اسپیلت

انواع چیلر ها:

چیلرها به دو دسته چیلرهای تراکمی و چیلرهای جذبی تقسیم می‌شوند.

شکل دیگر تقسیم‌بندی چیلرها بر اساس شکل خنک شدن ماده مبرد است که به سه دسته آب خنک، هوا خنک وتبخیری تقسیم‌بندی می‌شوند.

چیلرهای تراکمی با استفاده از انرژی الکتریکی و چیلرهای جذبی با استفاده از انرژی حرارتی(اب گرم ‌؛ بخارویا شعله مستقیم) باعث ایجاد برودت و سرما می‌شوند.

دستگاه تهویه مطبوع دو منظوره ای می باشد که قادر به تامین هوای گرم و مطبوع در زمستان و هوای خنک و دلپذیر در تابستان است. دستگاه زنت دستگاهى است كه از دو قسمت گرمايش و سرمايش تؤام با تنظيم رطوبت تشكيل شده است كه متناسب با شرايط آب و هوايى مشابه ايران ساخته شده است.

به دليل خطرات ريزش آب در بام بهتر است لوله سرريز منبع انبساط به داخل موتورخانه امتداد يابد تا هم پشت بام آسيب نبيند و هم اينكه سرريزنمودن منبع سرعتر مشحص گردد .

تعمیر سرویس داکت اسپیلت

تعمیر سرویس داکت اسپیلت

محل استقرار برج خنک کن:

خرید انواع فنکوئل، محل استقرار برج خنک کن را طوری انتخاب کنید که هوای خروجی آن در اثر وزش باد مجدداً به داخل دستگاه مکش نشود.

– در صورت قرار گرفتن چند دستگاه برج خنک کن در کنار یکدیگر، فضای کافی بین آنها در نظر گرفته شود.

– حداقل ارتفاع نصب برج خنک کن از سطح پشتبام یا زمین باید به نحوی طراحی شود که برف و باران به داخل دستگاه وارد نشود. شرکتهای سازنده برج خنک کن حداقل ارتفاع نصب را ۵۰۰ میلیمتر از کف زمین یا پشت بام توصیه می کنند.

– در صورت قرار گرفتن برج خنک کن در کنار دیوارهای بلند، حداقل فاصله از دیوار را در نظر بگیرید تا در کارکرد برج خنک کن اختلالی بوجود نیاید.

– محل نصب برج خنک کن را به نحوی انتخاب کنید که از خطوط انتقال برق فشار قوی دور باشد.

– برجهای خنک کن را در محلهایی نصب کنید که از دود خروجی بویلرها و گرد و غبار دور باشند.

تعمیر سرویس داکت اسپیلت

تعمیر سرویس داکت اسپیلت

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا