تعمیر داکت اسپیلیت

استفاده چیلر در صنعت:

تعمیر داکت اسپیلیت، در صنعت صنعتی، آب سرد یا مایع دیگر از چیلر از طریق فرآیند یا تجهیزات آزمایشگاهی پمپ می شود. چیلرهای صنعتی برای خنک کننده کنترل شده محصولات، مکانیزم و ماشین آلات کارخانه در طیف وسیعی از صنایع استفاده می شود.

آنها اغلب در صنایع پلاستیک، تزریق و ریخته گری ضربه، کار برش فلزکاری، تجهیزات جوشکاری، ریخته گری و ماشین آلات، پردازش شیمیایی، فرمولاسیون دارویی، پردازش غذا و نوشیدنی، کاغذ و پردازش سیمان، سیستم های خلاء، X- پراش اشعه ایکس، منبع تغذیه و ایستگاه های تولید برق، تجهیزات تحلیلی، نیمه هادی ها، هوای فشرده و خنک کننده گاز.

تعمیر داکت اسپیلیت، آنها همچنین برای خنک کردن اجزای مختلف از قبیل دستگاه های MRI و لیزر، و در بیمارستان ها، هتل ها و دانشگاه ها استفاده می شود.

چیلرها برای برنامه های کاربردی صنعتی می توانند متمرکز شوند، در صورتی که یک خنک کننده خنک کننده در خلال نیازهای مختلف خنک کننده، و یا بدون تمرکز، در هر برنامه یا دستگاه دارای چیلر خاص خود است. هر رویکرد مزایای آن دارد.

تعمیر داکت اسپیلیت، همچنین ممکن است ترکیبی از چیلرهای متمرکز و غیرمتمرکز را داشته باشد، به ویژه اگر نیازهای خنک کننده برای برخی از برنامه ها یا نقاط استفاده یکسان باشد، اما نه همه.

چیلرهای تصفیه شده معمولا کوچک هستند و ظرفیت خنک کننده، معمولا از ۰٫۲ تا ۱۰ بار کوتاه (۰٫۱۷۹ تا ۸٫۹۲۹ تن طول، ۰٫۱۸۱ تا ۹٫۰۷۲ تن) است. چیلرهای متمرکز معمولا دارای ظرفیت های ده تن تا صدها یا هزاران تن می باشند.

آب خنک برای خنک کردن و رطوبت هوا در مراکز تجاری، صنعتی و سازمانی (CII) بین محورهای بزرگ استفاده می شود. چیلرهای آب می توانند آب سرد، هوای خنک و یا تبخیری سرد شوند. چیلرهای آب سرد شامل استفاده از برج های خنک کننده است که باعث بهبود عملکرد ترمودینامیکی چیلرها نسبت به چیلرهای هوا سرد می شود.

این به علت رد گرما در درجه حرارت مرطوب هوا یا در نزدیکی آن است و نه دمای بالاتر، و گاهی اوقات خیلی بالاتر از دمای لامپ خورشید. چیلرهای بخارا خنک کننده کارایی بالاتری نسبت به چیلرهای خنک کننده هوا دارند اما کمتر از چیلرهای آب سرد هستند.

چیلرهای آب سرد به طور معمول برای نصب و راه اندازی داخلی در نظر گرفته می شوند و توسط یک حلقه آب خنک کننده جدا می شوند و به برج های خنک کننده ی هوای فشرده متصل می شوند تا گرما را به اتمسفر منتقل کنند.

خنک کننده های هوای سرد و تبخیری برای نصب و راه اندازی در فضای باز طراحی شده اند. ماشین های خنک کننده هوا به طور مستقیم توسط هوای محیطی که به صورت مکانیکی به طور مستقیم از طریق کویل کندانسور دستگاه گردش می کنند را سرد می کند تا گرما را به جو خارج کند. ماشین های بخار شده ی شونده مشابه هستند، مگر اینکه آنها را اجرا کنند

تعمیر داکت اسپیلیت

تعمیر داکت اسپیلیت

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب تعمیرات انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری را در محل انجام میدهند.

همچنین پرسنل متخصص این شرکت آمادگی دارند در هر ضمینه مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه چیلرهای اکسیژن و موتورخانه، راه اندازی چیلر، به شما سروران مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست