انواع کولرگازی

تعمیر داکت اسپلیت

تعمیر داکت اسپلیت

فیلتر تهویه مطبوع:

تعمیر داکت اسپلیت، مهمترین کار تعمیر و نگهداری که کارآیی سیستم تهویه مطبوع را تضمین می کند این است که فیلتر ها را به طور مرتب جایگزین یا تمیز کنید. فیلترهای کثیف، مسدود شده، فیلتر جریان هوای معمولی را کاهش می دهند و کارایی سیستم را به میزان قابل توجهی کاهش می دهند.

با جریان هوای معمولی مانع می شود، هوا که از فیلتر خارج می شود، ممکن است خاک را مستقیما به سیم پیچ اواپراتور حمل کند و ظرفیت گرما جذب سیم پیچ را مختل کند. فیلترها در جایی در طول طول مجزا قرار دارند. مکان های فیلتر معمول در دیوار، سقف، کوره و یا در خود تهویه مطبوع هستند.

برخی از انواع فیلترها قابل استفاده مجدد هستند دیگران باید جایگزین شوند آنها در انواع مختلف و کارایی در دسترس هستند. فیلتر یا فیلتر هوا تهویه هوا را تمیز یا جایگزین هر ماه یا دو بار در طول فصل خنک کنندگی. فیلترها ممکن است نیاز بیشتری به مراقبت داشته باشند.

اگر سیستم تهویه مطبوع در حال استفاده مداوم است، در معرض شرایط گرد و خاک قرار می گیرد، یا حیوان خانگی خزدار در خانه. اگر از نوع فیلتر یکبار مصرف استفاده می کنید، همیشه عاقلانه است که چندین قسمت داخل خانه را نگه دارید.

تعمیر داکت اسپلیت

تعمیر داکت اسپلیت

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب تعمیرات انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری را در محل انجام میدهند.

همچنین پرسنل متخصص این شرکت آمادگی دارند در هر ضمینه مربوط به تعمیر و رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه چیلرهای اکسیژن و موتورخانه، به شما سروران مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
30 + 22 =