مزایا و معایب چیلر آب خنک و چیلر هوا خنک

تعمیر داکت اسپلیت صادقیه

تعمیر داکت اسپلیت صادقیه

تهویه مطبوع:

تعمیر داکت اسپلیت صادقیه، یک تهویه مطبوع مجزا یکی است که قادر به خنک کردن کل خانه شماست. این کار با داشتن یک واحد مرکزی که هوا را خنک می کند، کار می کند و سپس هوا خنک را از طریق یک کانال مجزا به اتاق خانه شما توزیع می کند. همچنین به عنوان یک تهویه مطبوع تنها با خنک کننده، شما همچنین می توانید یک مخزن هوای خنک کننده معکوس را انتخاب کنید

سیستم تهویه هوا یا توزیع هوا، مورد استفاده در خنک سازی و حرارت دادن خانه شما، مجموعه ای از لوله هایی است که هوا گرم یا سرد را به اتاق های مختلف پخش می کند. این شبکه شعاعی از لوله های گرد یا مستطیلی که معمولا از ورق فلز، هیئت مدیره فایبرگلاس یا کامپوزیت پلاستیکی و سیم انعطاف پذیر ساخته می شود در خانه شما یافت می شود.

سیستم کانتینری برای تهیه اتاق با هوا که “تهویه” طراحی شده است – یعنی گرمایی یا تهویه مطبوع توسط گرمایش و تهویه مطبوع (HVAC) طراحی شده است – و برای گردش یا بازگشت همان حجم هوا به تجهیزات HVAC.

تعمیر داکت اسپلیت صادقیه

تعمیر داکت اسپلیت صادقیه

سیستم ها معمولی ۲۵ تا ۴۰ درصد از انرژی خنک کننده یا خنک کننده را که توسط سیستم خنک کننده و حرارت ایجاد می شود، از بین می برد. نشت ها، یکی از راه هایی که در سیستم تهویه هوا از بین می رود، سیستم تهویه مطبوع را سخت تر می کند، بنابراین افزایش حقوق و دستمزد شما را افزایش می دهد. علاوه بر این، نشت کانال می تواند راحتی را کاهش دهد و سلامت و ایمنی شما را به خطر بیندازد.

سیستم کانال شما دارای دو سیستم اصلی حمل و نقل هوایی – عرضه و بازگشت است. بخش عرضه هوای تهویه مطبوع را از طریق اتاق های ثبت شده اتاق ها به خانه منتقل می کند-آنچه شما احساس می کنید از ثبت نام ها بیرون می آید. طرف بازگشت به داخل هوا خارج می شود و به سیستم تهویه هوا سیستم مرکزی شما منتقل می شود. تمام هوای کشیده شده به کانال بازگشت (ها) مشروط شده است و باید از طریق ثبت نام ها تامین شود.

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر ، چیلر جذبی و تراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسه است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
10 + 13 =