تعمیر چیلر داکت اسپلیت

تعمیر تهویه مطبوع

تعمیر تهویه مطبوع

قطعات تهویه مطبوع:

نصب و راه اندازی سیستم های تهویه مطبوع عمدتا به دو نوع تقسیم می شود: سیستم های پنجره و سیستم های تقسیم (این موارد بیشتر به سیستم های کوچک و مرکزی طبقه بندی می شوند). در زبان روزمره معمولا به ترتیب AC AC ها و AC ها تقسیم می شوند.

صرف نظر از نوع نصب، تمام سیستم های تهویه مطبوع شامل چهار اجزای اصلی هستند که در زیر آورده شده اند:

اواپراتور

یک اواپراتور اساسا یک سیم پیچ مبدل حرارتی است که مسئول جمع آوری گرما از داخل یک اتاق از طریق یک گاز مبرد است. این جزء به عنوان تبخیر کننده شناخته شده است و در آن مایع مایع جذب گرما و تبخیر را تبدیل به گاز می کند.

واحد داخلی یک تهویه مطبوع تقسیم شده است. این شامل سیم پیچ تبخیری

بعضی از رایج ترین گازهای در سیستم های تهویه مطبوع شامل هیدروفلوئورو کربن ها یا HFC ها (مانند R-410A) hydrochlorofluorocarbons یا HCFC (مانند R-22) و هیدروکربن ها (مانند R-290 و R-600A) هستند. این گاز است که در واقع گرما را از اتاق جذب می کند و برای پردازش بیشتر به بخش بعدی می رود، که …

کمپرسور

همانطور که نام به وضوح نشان می دهد، این جایی است که فشرده سازی مبرد گازسوز رخ می دهد. این در واحد خارج قرار دارد، یعنی بخشی که خارج از خانه نصب شده است.

تعمیر تهویه مطبوع

تعمیر تهویه مطبوع

تعمیر تهویه مطبوع خازن 

کندانسور مبرد تبخیر شده از کمپرسور را دریافت می کند، آن را به مایع تبدیل می کند و گرمای خارج را خارج می کند. نیازی به گفتن نیست، آن را نیز در واحد خارجی AC تقسیم شده است.

شیر گسترش

همچنین به عنوان دستگاه کششی نامیده می شود، شیر گسترش بین دو مجموعه کویل (کویل های خنک کننده تبخیر کننده و کویل های گرم کنسانتره) قرار دارد. این برگه ها را بر روی مقدار مبرد در حال حرکت به سمت تبخیر نگه می دارد.

توجه داشته باشید که در مورد AC AC ها، سه اجزای فوق ذکر شده در داخل یک جعبه فلز کوچک قرار دارند که در یک پنجره باز می شود.

این اجزای اصلی یک تهویه مطبوع است. اکنون بگذارید نگاهی به نحوه کار با یکدیگر برای ایجاد AC انجام دهیم.

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب تعمیرات انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری را در محل انجام میدهند.

همچنین پرسنل متخصص این شرکت آمادگی دارند در هر ضمینه مربوط به تعمیر و رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه چیلرهای اکسیژن و موتورخانه، به شما سروران مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
27 + 11 =