تعمیر مینی چیلر

تعمیر تخصصی مینی چیلر

تعمیر تخصصی مینی چیلر

تــــــــــهویه ارمغــــــــــان، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، هواساز، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

  

کنترل منطقه ای هواسازها:

تعمیر تخصصی مینی چیلر، کنترل منطقه ای به طور کلی عبارت است از تقسیم هوای رفت به مناطق مختلف ساختمان ، بر حسب نیاز های گوناگون آن مناطق .  کلیه این مناطق با یک سیستم واحد تغذیه می شوند  و برای تامین شرایط مطلوب در هر کدام از آنها می توان از کنترل های تک منطقه ای یا چند منطقه ای استفاده کرد

هواساز های معمولی تک منطقه ای  تنها برای یک منطقه در نظر گرفته می شوند  و از خیلی جهات  کاربرد ساده تری دارند .  در صورتی که ابعاد مناطق مختلف  ساختمان آن قدر بزرگ باشد  که استفاده از هواساز که استفاده از هواساز یک منطقه ای جداگانه را توجیه کند ،  توصیه می شود.

برای هر کدام یک دستگاه مجزا در نظر گرفته شود ، البته مشروط بر آنکه آرایش سیستم با این کار سازگاری لازم داشته باشد

تعمیر تخصصی مینی چیلر

تعمیر تخصصی مینی چیلر

انواع مختلف چیلر:

تعمیر تخصصی کمپرسور اسکرال، ۳ نوع چیلر وجود دارد که چیزهایی را با استفاده از هوا، آب و تبخیر خنک می کند. هر نوع ممکن است بر اساس چگونگی انجام هر یک از این هدف، زیر شاخه ها باشد. فناوری متفاوت است و بسته به سن ساختمان شما مالک یا مدیریت نوع چیلر شما ممکن است به یکی از دسته های زیر متناسب باشد.

  • چیلرهای هوا

  • چیلرهای آب

  • چیلرهای چگالی تبخیری

  • چیلرهای مجزا

  • چیلرهای پیچشی روتاری

  • چیلرهای گریز از مرکز

  • چیلرهای گریز از مرکز اصطکاک

  • چیلرهای راننده پیچ

  • چیلر جذب

چیلرهای هوا

چیلرهای هوا را می توان در پیکربندی های مختلف تقسیم کرد و یا به عنوان یک واحد واحد استفاده می شود. چیلرهای هوا در اندازه های مختلف از ظرفیت های کوچک تا مدل های ۱۰۰ تن متفاوت است که برای خنک سازی ساختمان های تجاری استفاده می شود.

تفاوت بین چیلرهای سرد و سرد خنک کننده هوا این است که چیلرهای هوا از منبع هوای به عنوان منبع تغذیه و یک فن که هوا را بیش از سیم پیچ حرکت می دهد استفاده می کنند. از طرف دیگر، چیلرهای آب از آب به عنوان منبع تغذیه و یک پمپ استفاده می کنند که آب را از طریق کندانسور به برج خنک کننده هدایت می کند و آن را به جو خارج می کند.

تعمیر تخصصی مینی چیلر

تعمیر تخصصی مینی چیلر

سیستم های خنک کننده مایع به مایع:

تعمیر هواساز آپارتمانی، ساده ترین این سیستم یک سیستم خنک کننده مایع به مایع است. در این نوع سیستم شما گیاه دارای فراوانی نوعی از مایع خنک کننده موجود در حال حاضر است، اما شما نمی خواهید این خنک کننده را به کمپرسور ارائه دهید.

تعمیر هواساز آپارتمانی، به عنوان مثال: شما آب به خوبی در دسترس است، اما شما نمی خواهید به آب چاه را از طریق کمپرسور جدید خود قرار دهید، زیرا کیفیت آب بسیار ضعیف است (بسیاری از مواد جامد محلول مانند آهن و کلسیم و غیره)، و شما با مشکل چاه آب در مبدل حرارتی خود در گذشته نفوذ کرده است.

سیستم خنک کننده مایع به مایع مناسب ایده آل برای این وضعیت است. از آب چاه در یک طرف مبدل حرارتی متوسط ​​و یک خنک کننده مانند گلیکول و آب در طرف دیگر مبدل حرارتی متوسط ​​در یک حلقه بسته برای خنک کردن کمپرسور استفاده می شود. گرما از طریق مبدل حرارتی متوسط ​​بدون مبدل مبدل حرارتی مبدل می شود.

اگرچه مبدل حرارتی متوسط ​​به درستی انتخاب می شود، ممکن است از بین رفتن مبدل حرارتی متوسط ​​اتفاق بیافتد، اما اگر بخاری مبدل گرمایی به طور مناسب انتخاب شود، می تواند به آسانی برداشته شود و تمیز شود. شایع ترین مبدل های حرارتی متوسط ​​عبارتند از: صفحه و قاب، یا پوسته و نوع لوله. درجه حرارت خنک کننده ۵ درجه بالاتر از خنک سازی گیاه “آب” با سیستم مایع به مایع امکان پذیر است.

تعمیر هواساز آپارتمانی، در نمونه آب چاه بالا اگر آب چاه در ۵۵ F در دسترس باشد، سیستم خنک کننده مایع به مایع قادر به تامین ۶۰F خنک کننده به بار است.

قدرت سیستم خنک کننده مایع به مایع این است که برای خرید و نصب نسبتا ارزان است. اجزاء را می توان در داخل یا خارج نصب کرد. این سیستم تنها با پمپ حلقه بسته با استفاده از انرژی اضافی کار می کند. تعمیر و نگهداری نسبتا ساده فقط یک بازرسی دوره ای، روانکاری و تمیز کردن مبدل حرارتی در صورت لزوم است.

تعمیر تخصصی مینی چیلر

تعمیر تخصصی مینی چیلر

هدف یک چیلر:

چیلر چیست؛ چیلرها به سادگی ماشین آلات مورد استفاده برای تولید آب سرد یا سرد است که در اطراف ساختمان ها برای تهویه هوا توزیع می شود. آنها همچنین در بعضی از فرایندهای صنعتی استفاده می شوند، اما ما قصد داریم به طور عمده در استفاده از آنها در تهویه مطبوع ساختمان ها به طور معمول با واحدهای هواساز و واحدهای فن کویل تمرکز کنیم

همانطور که می توانید تصور کنید انواع مختلفی از چیلرها وجود دارد و آنها به صورت دسته بندی طبقه بندی می شوند، بنابراین مهم است که شما بدانید که نام چیست، تفاوت بین آنها و چه زمانی و چه جایی از آنها استفاده می شود و همچنین چرا.

اولین راه برای طبقه بندی یک چیلر با تعیین اینکه آیا آن بخار فشرده سازی یا نوع بخار جذب نوع چیلر است.

تعمیر تخصصی مینی چیلر

تعمیر تخصصی مینی چیلر

چیلرهای فشرده سازی بخار و چیلرها جذب بخار

چیلر چیست ؛ ترکیبات جدید روان کننده ها و مبرد ها با ذرات نانو می تواند باعث افزایش کارایی انرژی برای چیلرها شود.

  دی اکسید کربن در برخی از تجهیزات تبرید سوپرمارکت استفاده شده است. با این حال، فشار عملیاتی بالا با CO2 نگرانی است.

  هیدروکربن ها به عنوان مبرد ها امکان بهره وری خوب را ارائه می دهند. HFO ها تبدیل به مبرد جدید اصلی برای انتخاب chillers می شود.

  توسعه کمپرسورهای گریز از روغن بدون روغن، در حالیکه یاتاقان های

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا