سیستم برج خنک کننده مرکزی

تعمیر برج خنک کن

تعمیر برج خنک کن

ظرفیت در برج خنک کننده:

استفاده از شیر موتوری سه راهه یکی از موثرترین و بهترین روش برای رسیدن به فشار و درجه حرارت ثابت اب ورودی به کندانسور است و از آن مهمتر کنترل برق مصرفی و از بین رفتن انرژی مورد نیاز متناسب با زمان می باشد .

در این روش از یک ترموستات تدریجی یک فصلی در مدار موتور تدریجی شیر قرار می گیرد و بالب آن بر روی لوله برگشتی آب از برج خنک کن نصب می شود وقتی که درجه حرارت آب خروجی از حداقل دمای تقطیر پایین تر برود شیر مسیر بای پاس را باز می کند و مقدار آب بیشتری از مسیر میان بر عبور می کند . با کم نمودن دبی آب از برج خنک کن می توان فن برج را در این مرحله نیز خاموش نمود .

دو روش برای کنترل بر روی برج خنک کن اعمال می گردد :

  • کنترل درجه حرارت و دبی آب برج با شیر سه راهه مخلوط کننده (شکل A )

۲-   کنترل درجه حرارت و دبی آب برج با شیر سه راهه  تقسیم کننده ( شکل B )

تعمیر برج خنک کن

تعمیر برج خنک کن

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب تعمیرات انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری را در محل انجام میدهند.

همچنین پرسنل متخصص این شرکت آمادگی دارند در هر ضمینه مربوط به تعمیر و رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه چیلرهای اکسیژن و موتورخانه، به شما سروران مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

 

 تعمیر و سرویس انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت .
تعمیر و سرویس انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری.
تعمیر و سرویس انواع پکیج زمین و دیواری.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
8 + 8 =