تعمیر انواع چیلر جذبی

چیلر جذبی و چیلر کمپرسور بخار:

تعمیر انواع چیلر جذبی، یک چیلر جذبی از یک منبع حرارت برای رانندگی چرخه یخچال به جای یک کمپرسور مکانیکی استفاده می کند. چیلرهای جذب از دو مایعات استفاده می کنند که حاوی مبرد، به طور معمول آب و جاذب، معمولا یک محلول لیتیوم برمید یا آمونیاک است.

این مایعات در چرخه جذب جدا شده و دوباره ترکیب می شوند، به طوری که به علت شرایط فشار پایین آب می تواند به راحتی فاز را تغییر دهد به طور معمول، و جذب بالا از دو مایعات باعث جذب آسان می شود.

این چرخه با مخلوطی از آب مایع مایع و جاذب آغاز می شود که در فشار بالاتر برای جوشاندن آب از محلول گرم می شود. سپس بخار آب مبرد، از یک کویل کندانسور عبور می کند که گرما رد می شود و به یک مایع با فشار بالا متصل می شود. سپس آب مبرد مایع به اواپراتور فشار پایین فرستاده می شود که در آن از طریق تبخیر فلزی آدیاباتیک به گاز، جذب گرما از آب برای سرد شدن می شود.

جاذب مایع متمرکز از ژنراتور به منظور تجدید ترکیب با بخار مبرد کم فشار، که از اواپراتور شروع می شود، دوباره مجددا گرد می شود.

چیلر کمپرسور بخار

تعمیر انواع چیلر جذبی، ساخته شده از چهار اجزای اصلی چرخه یخچال فریزر بخار است. این شامل یک دستگاه اندازه گیری، یک کندانسور، یک کمپرسور و یک بخارپز است.

چیلرهای فشرده سازی بخار معمولا از مبرد CFC یا HCFC برای رسیدن به یک تبرید استفاده می کنند. کمپرسورها نیروی محرکه یخچال فشرده سازی بخار هستند و به عنوان نوعی پمپ برای مبرد عمل می کنند.

گاز مبرد منجمد شده از کمپرسور به یک واحد كندانسور فرستاده می شود كه انرژی گرما را از یخچال به خنك كننده هوا یا آب خارج از سیستم منع می كند.

انتقال گرما اجازه می دهد تا گاز مبرد به یک مایع متصل شود و سپس به یک دستگاه اندازه گیری فرستاده می شود.

دستگاه اندازه گیری مانع جریان مایعات مایع منجر به کاهش فشار می شود. به علت تبخیر فلزی آدیاباتیک، افت فشار باعث می شود مایع حرارت مبرد به فاز مایع به گاز تغییر کند و در نتیجه این گرما را از آب جذب می کند.

دستگاه اندازه گیری در موقعیت است به طوری که گاز مبرد در حال گسترش در داخل بخارپز قرار می گیرد، انتقال انرژی گرمایی از آب را به گاز خنک کننده سرد می شود. گاز مبرد گرم سپس به چرخه مجدد به کمپرسور منتقل می شود و آب تازه آب سرد در حلقه جداگانه هم اکنون می تواند برای خنک نگهداری استفاده شود.

تعمیر چیلر جذبی

تعمیر انواع چیلر جذبی

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر ، چیلر جذبی و تراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسه است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست