کولرهای گازی

تعمیر انواع چیلر تراکمی

تعمیر انواع چیلر تراکمی

مزایای چیلرهای هوای خنک:

تعمیر انواع چیلر تراکمی، در تسهیلات حیاتی مهم، مهم است که اطمینان حاصل شود که تمام تجهیزات قابل اعتماد و کارآمد هستند و سیستم ها به راحتی کار می کنند. مراکز داده ها به طور مداوم با این مسائل مواجه هستند و مهم است که تجهیزات مناسب را انتخاب کنید تا تمرکز شرکت بر روی ماهیت بحرانی عملیات مرکز داده به جای مدیریت سیستم HVAC باشد.

انتخاب چیلر مناسب برای این نوع امکانات برای عملیات روزانه ضروری است و صاحبان ساختمان باید تمام گزینه ها را قبل از انتخاب یک چیلر برای تاسیسات خود در نظر بگیرند. در بسیاری از موارد، تهویه هوا سرد می تواند بهترین گزینه باشد. در زیر توضیح داده شده است که چرا انتخاب یخچال خنک کننده هوا برای پروژه مرکز داده شما بهترین انتخاب برای کاهش هزینه های چرخه زندگی شما و حمایت از نیازهای آینده است.

  1. کارایی پایدار

سیستم های گریز از مرکز با آب خنک نگهداری می شود. برای مثال، مقدار بخشی از چیلرهای پیچ گوشتی متغیر سرعت امروز در محدوده ۰٫۶۵ کیلو وات / تن یا بهتر است. این مصرف انرژی مشابه یا حتی مطلوب است برای سیستم هایی که شامل سرد کننده آب سرد با سرعت متغیر، پمپ ها و برج های خنک کننده است.

هزینه و درمان آب به تنهایی می تواند استفاده از تجهیزات خنک کننده هوا را توجیه کند و در ارزیابی زمانی که مصرف آب می تواند در میلیون ها گالن در سال اندازه گیری شود باید در نظر گرفته شود.

چیلرهای دارای خنک کننده هوای جایگزین نیز گزینه ای برای محدوده بسیار وسیعی از دمای خروجی مایع – به طور معمول از ۱۵ درجه فارنهایت تا ۷۰ درجه فارنهایت – در دمای عملیاتی محیط که از ۰ درجه فارنهایت تا ۱۲۵ درجه فارنهایت است، ارائه می دهند.

راندمان سیستم های چیلر می تواند با بالا بردن گیاه آب سرد، حداکثر شود تا دمای مایع را منطبق با محدودیت های دمای کارکرد تجهیزات مرکز داده باشد. پنجره عملیاتی گسترده دمای محیط نیز به طراحان اجازه می دهد انعطاف پذیری را در طراحی طرح های خنک کننده، صرف نظر از موقعیت جغرافیایی مرکز داده، استاندارد سازند.

  1. افزونگی

 افزونگی سیستم در برنامه ریزی برای از دست دادن قدرت در تسهیلات مأموریت حیاتی ضروری است. تولیدکنندگان به طور منظم، کارکنان چندگانه را به هر چیلر هوا خنک کننده، از جمله مدارهای متعدد، طراحی می کنند. این روش باعث می شود تولید بیش از حد ۲N حتی با استفاده از دستگاه های هوا سرد خنثی تر و ارزان تر باشد.

و فن آوری جدید، مانند Daikin RapidRestore، خنک کننده های هوا را خنک می کند به بار کامل پس از قطع برق سریع تر از همیشه. پیش از آن، می تواند ۲۰ تا ۳۰ دقیقه طول بکشد تا چیلر را به بار کامل بیاورد، اما چیلرهای هوا سرد می توانند به سرعت به ۳۰ ثانیه پس از بازگرداندن قدرت بازگردند و به پنج تا شش دقیقه بعد به بار کامل برسند.

با چیلرهای هوای خنک کننده، بخش کل یخچال ساخته شده است، بنابراین نگرانی کمتر در مورد چگونگی پاسخ سیستم به یک شروع سریع، در مقایسه با سیستم های آب سرد با برج خنک کننده و پمپ ها وجود دارد. گزینه های سریع بازگرداندن چیلر و بارگذاری سریع نیز به طرز قابل توجهی ظرفیت بافر کوچک در طراحی سیستم را امکان پذیر می سازد.

  1. مقیاس پذیری

مراکز داده اغلب نیاز به اضافه کردن ظرفیت دارند، بنابراین یک چیلر که نصب آسان است ضروری است. از آنجا که نصب در فضای باز آنها، چیلرهای هوا خنک به فضای کم مکانیکی کمتری نیاز دارند و بهترین مقیاس پذیری و انعطاف پذیری را در هنگام تغییر نیاز به امکانات ارائه می دهند.

چیلرهای فضای باز نیز نیازی به استفاده از افزودنی های مهار کننده یخ (گلیکول) ندارند. برای مبارزه با شرایط یخ زدگی، بسیاری از تولیدکنندگان گزینه ای را برای نصب داخل بخار اواپراتور از راه دور ارائه می دهند. علاوه بر ایجاد سر و صدای مشخص، اواپراتورهای داخلی نیاز به فضای بسیار کمی و بدون اتصال برق خارجی ندارند.

سیستم با اواپراتور راه دور ممکن است عملکرد قابل ملاحظه ای بهبود یافته در مقایسه با یک سیستم که از مهار کننده های انجماد استفاده می کند، داشته باشد و در هوای سرد، نگهداری برج خنک کننده بسیار ارزان و کارآمدتر است.

  1. کاهش نگهداری

تعمیر انواع چیلر تراکمی، سرویس و نگهداری سیستم تهویه هوا خنک کننده در مقابل سیستم خنک کننده نیز باید مورد توجه قرار گیرد. یک سیستم خنک کننده هوا خنک کننده دارای برج خنک کننده، پمپ کندانسور یا سیستم تصفیه آب برای نگهداری و نگهداری نیست و نیازی به مواد شیمیایی برای تصفیه آب وجود ندارد. این ویژگی ها یا عدم آن، امکان تعمیر و نگهداری آسان تر را فراهم می کند.

تعمیر انواع چیلر تراکمی

تعمیر انواع چیلر تراکمی

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر ، چیلر جذبی و تراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسه است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
21 + 20 =