تعمیرات مینی چیلر اکسیژن

تعمیر اسپیلت

تعمیر اسپیلت

سیستم برج خنک کننده:

تعمیر اسپیلت، برج های خنک کننده در تماس مستقیم و یا غیر مستقیم، شایع ترین نوع هستند، جایی که آب بعد از جمع آوری گرما به برج منتقل می شود و در قسمت بالایی در حالی که فن یک جریان هوای بالا را ایجاد می کند، به آب می افزاید. این باعث می شود تا بخشی از آب تبخیر شود و دمای کلی آن کاهش یابد. اگر چه این روش موثر است، اما با محدودیت های متعددی همراه است:

  • آب اضافی باید برای خسارت تبخیر جبران شود.
  • از آنجا که آب در تماس مستقیم با جو قرار دارد، برای جلوگیری از انباشت ذرات و باکتری باید دائما درمان شود.

گرچه برج های خنک کننده مدار باز ساده هستند، آنها گزینه های کارآمدتری نیستند: گزینه هایی وجود دارد که باعث افزایش بهره وری انرژی و تعمیر و نگهداری ساده تر می شود. برج خنک کننده و پمپ آب آن به طور معمول حدود ۱۵ درصد از مصرف انرژی در سیستم های آب سرد را نشان می دهد. بنابراین، هر ارتقاء که باعث افزایش کارایی انرژی آنها می شود، بازده مالی جذاب را فراهم می کند.

تعمیر اسپیلت

تعمیر اسپیلت

برج خنک کننده مدار مجتمع با خنک کننده آدیاباتیک:

برج خنک کننده مدار نیز بر اساس اصل خنک کننده تبخیر است، اما آب استفاده شده توسط فرایندها یا چیلرها هرگز در تماس مستقیم با جو قرار ندارد؛ در عوض، آن را از طریق یک سیم پیچ داخل برج خنک کننده جریان می دهد، و آب از یک منبع جداگانه برای آبیاری تبخیری خنک می شود.

هنگامی که خنک کننده آدیاباتیک مستقر می شود، اکثر رد گرما تنها با فن برخورد می شود؛ آب آشامیدنی آب دقیقا کنترل می شود، بنابراین مقدار آب تامین شده دقیقا همانطور که مورد نیاز برای تکمیل خنک کننده طبیعی هوا است.

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر ، چیلر جذبی و تراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسه است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
3 + 24 =