تعمیرکار چیلر در کرج

تعمیرکار چیلر در کرج

تعمیرکار چیلر در کرج

چیلرها و برجهای خنک کننده:

مبانی سیستم آب سرد

تعمیرکار چیلر در کرج، بسیاری از چیلرها دارای برج های خنک کننده هستند که در آن گرما در بشکه چیلر برداشته شده به یک بشکه دیگر منتقل می شود. این بشکه ی خازنی است که در آن مبرد مایع شده است و برای حذف گرما به بشکه ی تبخیر کننده منتقل می شود. این روند در بشکه خازن به عقب می رود. آب جذب حرارت از مبرد می شود و اجازه می دهد تا آن را به condense.

سپس آب به برج خنک کننده منتقل می شود، جایی که گرما در این آب به اتمسفر منتقل می شود. هنگامی که گرما از آب خارج می شود، برای جذب بیشتر حرارت از مبرد، دوباره به بشکه چیلر پمپ می شود. بعضی از چیلرها برای حذف حرارت از بشکه خازنی استفاده نمی کنند. مبرد به یک کویل کندانسور وصل می شود که در آن یک فن در سراسر کویل خاموش می شود و گرما را از بین می برد. این چیلرها ارزانتر هستند تا از پیش خرید کنند.

اما نه به عنوان کارآمد به عنوان کسانی که با بشکه کندانسور کار می کنند. هزینه های پیشین کمتر است، اما هزینه های انرژی در بلندمدت بیشتر است. یک پاداش برای یک چیلر هوا سرد است که نیازی به برج خنک کننده ندارد و بنابراین هزینه های تعمیر و نگهداری مربوط به حفظ یک برج خنک کننده.

مبانی سیستم آب سرد – آب سرد و توسعه مستقیم

چیلرهای مدولار

سیستم های آب خنک برای ساختمان های تجاری عمدتا راحتی ایجاد می کنند و به طور معمول ارزان تر از سیستم های DX مستقر هستند. در حالی که بسیاری از ساختمان ها دارای سیستم های DX در راه واحد های بزرگ پشت بام هستند، هزینه نصب به طور کلی برای سیستم های DX ارزان می باشد، زیرا همه چیزهایی که لازم است آنها را نصب کنید، راه اندازی و خدمات برق به واحد است.

با سیستم های آب سرد باید لوله های آب سرد را در سراسر ساختمان نصب کنید و این می تواند بسیار گران تر از نصب واحد های پشت بام DX قدیمی است که هوا را به یک سیستم VAV که دارای گرمایش الکتریکی در آنها است، عرضه می کند.

البته، اضافه کردن کنترل های پیشرفته هنری نظیر کنترل مستقیم دیجیتال می تواند هر سیستم را بهبود بخشد و مدیریت انرژی را به یک سطح کاملا جدید کنترل و صرفه جویی تبدیل کند. بنابراین آیا ساختمان شما از آب سرد یا سیستم های DX استفاده می کند، با اضافه کردن یک وضعیت سیستم کنترل مانند DDC یا کنترل مستقیم دیجیتال، دلار انرژی را صرفه جویی می کند تا آن را تا حد ممکن کارآمد کند.

تعمیرکار چیلر در کرج

تعمیرکار چیلر در کرج

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر ، چیلر جذبی و تراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسه است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
22 + 17 =