تعمیرات کولر گازی

تعمیرات کولر گازی

تعمیرات کولر گازی

چیلرهای هوا خنک:

تعمیرات کولر گازی، چیلرهای خنک کننده هوا معمولا بر روی سقف ساختمان یا خارج از آن قرار دارند، به عنوان مثال در پارکینگ ماشین. چیلرهای خنک کننده هوا نیز آب سرد را تولید می کنند که در اطراف ساختمان پمپاژ می شود تا واحد هوای متحرک و همچنین دستگاه های دیگر مانند واحدهای فن کویل و غیره. این امر برای گرم کردن ناخوشایند است.

هوا مجبور به گردش در اطراف ساختمان و فضای محلی است، و در سراسر مبدل های حرارتی در داخل AHU و FCU عبور می کند. این گرمای ناخواسته دوباره به خازن چیلر از تبخیر کننده منتقل می شود. از طریق انتقال داده می شود

واحدهای بارگیری هوا (AHU) در ساختمان

واحدهای حمل و نقل هوایی نیز برای کوتاه مدت به عنوان AHU شناخته می شوند. AHU معمولا در داخل ساختمان قرار دارد اگرچه شما می توانید این موارد را در داخل اتاق های کارخانه روباز پیدا کنید و آن را تبدیل به رایج تر برای پیدا کردن قوی، هوا و هوای تنگ، AHU نشسته در باز در سقف، آزاد فضای ارزشمند در داخل ساختمان. هدف آنها پخش هوا در اطراف مناطق مشخص شده در داخل ساختمان است.

بعضی اوقات یک AHU کل ساختمان را تأمین می کند، اما در ساختمان های جدیدتر، ساختمان های جدیدتری را به کار می گیرد تا اجزای تغذیه چندگانه کوچک AHU را برای فراهم آوردن یک محیط داخلی بهتر و همچنین صرفه جویی در انرژی. AHU به طور معمول سیستم خنک کننده خود را ساخته نیست، در عوض آنها را به آب گیاه مرکزی یا خنک کننده هوا خنثی متصل می شوند.

تعمیرات کولر گازی

تعمیرات کولر گازی

 چگونه AHU کار می کند، واحد حمل و نقل هوایی

AHU ها به کار مجاری متصل می شوند که مسیر مشخصی را برای پخش هوا در اطراف ساختمان فراهم می کند. در یک فرم ساده، AHU از یک فن برای خوردن در هوا تازه خارج محیط استفاده می کند که پس از عبور از برخی از فیلتر ها برای حذف هر گونه گرد و غبار و گرد و غبار. سپس آن را از مبدلهای حرارتی خنک کننده و گرم کننده کویل عبور می دهد که، همانطور که مورد بحث، معمولا از واحدهای کارخانه مرکزی تغذیه می شود.

هنگامی که هوا بیش از این کویل ها عبور می کند، در اطراف ساختمان تحت فشار قرار می گیرد. مجموعه ای از کارهای مجازی، هوای گرم استفاده شده از اتاق ها را جمع آوری می کند و از طریق یک فن دیگر به AHU می رسد. این فن پس از آن هوا از AHU و ساختمان را حذف می کند

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر ، چیلر جذبی و تراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسه است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
16 + 4 =