تعمیر مینی چیلر فنکویل

تعمیرات چیلر مینی چیلر

تعمیرات چیلر مینی چیلر

تهویه مطبوع مرکزی:

یک سیستم تهویه مطبوع مرکزی، راه حل های خنک کننده عالی برای خانه شما است. این آرامترین، بهترین اجرا و راحت است. بزرگترین مسئله این است که مطمئن شوید سیستم مناسب برای خانه شما است.

اگر اندازه آن بیش از حد بزرگ باشد، عملکرد خوبی نخواهد داشت و به میزان کافی رطوبت نخواهد داشت. تعمیر و نگهداری مناسب یک سیستم تهویه مطبوع مرکزی نیز بسیار مهم است.

یک سیستم مرکزی تهویه مطبوع از دو واحد بسته بندی، واحد متراکم و واحد تبخیری تشکیل شده است. آنها با لوله های مبرد به یکدیگر متصل می شوند. واحد تغذیه واحد بزرگ جعبه ای است که خارج از آن قرار دارد و شامل کمپرسور، کویل های متراکم و فن خنک کننده می شود.

واحد تبخیری به طور معمول در plenum کوره خود قرار می گیرد، بنابراین تهویه مطبوع می تواند همان سیستم خنک کننده را به عنوان سیستم گرمایش خود استفاده کند. در محفظه انفجاری، واحد تبخیری شامل سیم پیچ اواپراتور و شیر توسعه می باشد.

تهویه ارمغان، ارائه دهنده خدمات تخصصی تهویه مطبوع. تعمیر و راه اندازی انواع چیلر صنعتی و خانگی، مینی چیلر. چیلر جذبی، تراکمی، و تخلیه آب چیلر.تعمیر و سرویس انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت .

تعمیر و سرویس انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری.تعمیر و سرویس انواع پکیج زمین و دیواری.تعمیر انواع هواساز صنعتی، خانگی و آپارتمانی.تعمیر و نگهداری موتورخانه های حرارتی و برودتی و مشعل.

رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن، خدمات سرویس و نگهداری سالیانه

تعمیر چیلر داکت اسپلیت

تعمیرات چیلر مینی چیلر

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب تعمیرات انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری را در محل انجام میدهند.

همچنین پرسنل متخصص این شرکت آمادگی دارند در هر ضمینه مربوط به تعمیر و رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه چیلرهای اکسیژن  و موتورخانه، به شما سروران مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
27 + 17 =