سرویس تخصصی داکت اسپیلت

تعمیرات چیلر در تهران

تعمیرات چیلر در تهران

(ترموستات تابستاني ( اطاقي:

تعمیرات چیلر در تهران، اين ترموستات بر عكس ترموستاتهاي زمستاني ( گرمايشي ) است و با بالا رفتن درجه حرارت به سيستم فرمان وصل را مي دهد . به عبارت ديگر با كاهش درجه حرارت مدار فرمان را قطع مي كند . متداولترين اين ترموستاتها در سيستمهاي تهويه مطبوع ترموستات تابستاني اطاقي است كه براي كنترل درجه حرارت اطاق بكار برده مي شود .

و اغلب از آن براي خاموش و روشن كردن فن ، فن كويل استفاده مي شود . و براي حساسيت بيشتر در بعضي از آنها از مقاومت حرارتي جلو انداز در وصل استفاده گرديده است و آنتي سيپاتور آن موازي با پلاتينهاي ترموستات مي باشد . هنگامي كه ترموستات وصل است مقاومت اهمي بين دو سر پلاتين ناچيز است و جريان الكتريكي بيشتري از آن عبور مي كند.

بدليل زياد بودن مقاومت آنتي سيپاتور جريان ناچيزي از آن مي گذرد با قطع شدن پلاتينهاي ترموستات مقاومت دو سر پلاتينهاي بي نهايت شده و از طريق سيم پيچ فن كويل جريان كمي به مقاومت حرارتي ( آنتي سيپاتور) مي رسد و محفظه ترموستات را گرم مي كند .

افزايش حرارت داخل محفظه باعث مي شود كه بالب ترموستات نسبت به دماي اطاق افزايش يابد و باعث وصل زود هنگام پلاتينهاي ترموستات مي شود . به عبارت ديگر آنتي سيپاتور در ترموستاتهاي تابستاني عمل وصل مدار را جلو مي اندازد .

تعمیرات چیلر در تهران

تعمیرات چیلر در تهران

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر ، چیلر جذبی و تراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسه است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
17 + 14 =