تعمیرات مینی چیلر اکسیژن

تعمیرات چیلر جذبی

تعمیرات چیلر جذبی

کنترل ظرفیت در چیلرهای سیلندر وپیستونی:

تعمیرات چیلر جذبی، استفاده از چند کمپرسور به جای یک کمپرسور :  در مونتاژ یک چیلر تراکمی بهتر است به جای استفاده از یک کمپرسور از چندین کمپرسور با همان تناژ قبلی استفاده نماییم در این حالت توسط یک ترموستات چند مرحله ای و یا استفاده از استپ کنترلر می توان به تناژ مورد نظر رسید .

در صورتی که از ترموستات چند مرحله ای استفاده گردد می توان تا چهار حالت چیلر را کنترل نمود و در صورتی که از استپ کنترلر استفاده گردد می توان تاشانزده مرحله عمل کنترل را انجام داد.

تعمیرات چیلر جذبی:

برگشت گاز داغ ( بای پس گاز داغ ) : در این روش شیر برقی گاز داغ با فرمان ترموستات که از روی سنسور آب برگشتی از اواپراتور فرمان می گیرد باز شده و اجازه می دهد بخشی از گاز داغ به قسمت مکش کمپرسور برگشت نماید در این حالت میزان کار کمپرسور کمتر می گردد و در نتیجه آمپراژ آن کاهش می یابد .

اشکالی که این سیستم  unloder  دارد این است که در کنترل ظرفیت های طولانی باعث بالا رفتن آمپراژ کمپرسور می گردد و هم چنین باعث اشکال در روغن کاری می گردد .

تعمیرات چیلر جذبی

تعمیرات چیلر جذبی

بی بار کردن سیلندر ها :   در سیستم های بالا تر از ۴۰ تا ۵۰ اسب بخارو کمپرسور هایی که دارای چند سیلندر می باشد از بی بار کردن سیلندر ها استفاده می گردد .

تعمیرات چیلر جذبی، در این روش تغییر ظرفیت به صورت باز نگهداشتن سوپاپ مکش در دو یا چند سیلندر از کمپرسور می باشد که به صورت هیدرولیکی و با استفاده از فشار پمپ روغن امکان پذیر است در این روش از خروجی پمپ روغن یک لوله به قسمت بی بار کننده یک جفت سیلندر متصل است که در مسیر آن یک شیر برقی معمولا بسته قرار دارد.

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب تعمیرات انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری را در محل انجام میدهند.

همچنین پرسنل متخصص این شرکت آمادگی دارند در هر ضمینه مربوط به تعمیر و رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه چیلرهای اکسیژن و موتورخانه، به شما سروران مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
1 + 17 =