تعمیر چیلر داکت اسپلیت

تعمیرات چیلر تراکمی هوا خنک

تعمیرات چیلر تراکمی هوا خنک

آب گرم کن دیواری:

تعمیرات چیلر تراکمی هوا خنک، آب گرم کن های بدون مخزن به طور مستقیم بدون استفاده از مخزن ذخیره سازی آب را گرم می کنند. هنگامی که یک شیر آب داغ باز می شود، آب سرد از طریق یک لوله به آب گرم کن هدایت می شود . در آب گرم کن یک مشعل گاز یا یک عنصر الکتریکی آب را گرم می کند.

در نتیجه، آبگرمکن های بدون مخزن ، آب گرم کن های دیواری بدون مخزن همیشه فشار ثابتی آب گرم در دسترس شما قرار میدهد که لازم نیست برای پر شدن مخزن آب گرم صبر کنید.با این حال، خروجی ثابت آب گرم خودش یک عامل محدود کننده در استفاده می باشد.

کنتاکتور از پنج بخش اصلی تیغه اصلی ، بوبین، محفظه(Frame) عایقی  ، تیغه کمکی و رله حرارتی تشکیل شده است

تعمیرات چیلر تراکمی هوا خنک

تعمیرات چیلر تراکمی هوا خنک

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر ، چیلر جذبی و تراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسه است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

:منبع

www.energy.gov

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
11 + 22 =