تعمیر مینی چیلر فنکویل

تعمیرات پکیج

تعمیرات پکیج

واحد های پشت بام (RTU) در سقف:

تعمیرات پکیج، این واحدها همیشه بر روی سقف قرار می گیرند، همانطور که از نام آن نام برده شده است. آنها در مغازه ها و املاک تجاری بسیار رایج هستند و محبوب هستند؛ زیرا آنها در یک واحد واحد HVAC ساده، جمع و جور و مستقل هستند.

هدف آنها توزیع هوای متعادل در اطراف تعریف مناطق درون یک ساختمان است. RTU نیز به کار مجرای متصل شده است که مسیر مشخصی را برای هوا مطابق به همراه دارد. RTU به طور معمول دارای سیستم خنک کننده داخلی خود هستند تا خنک شوند، اما همچنین می توانند شامل یک پمپ گرما یا یک منبع حرارت جداگانه مانند بخاری گاز شده باشند.

تعمیرات پکیج

تعمیرات پکیج

RTU Rooftop Unit خانه تمام اجزای داخل واحد پشت بام. این شامل تعدادی از دمنده ها برای کنترل جریان هوا است و اگر شرایط مناسب باشد، می تواند گردش هوا را مجاز کند. واحد همچنین شامل فیلترها، برای تمیز کردن هوا، و همچنین گرم کردن و خنک کننده کویل و حداقل ۱ فن مرکزی. سیستم تبرید نیز به طور معمول به عقب یا سمت متصل است، برای کنترل درجه حرارت.

هوا هوای تازه از طریق فن مجهز شده و از طریق دمپر ها عبور می کند. سپس از طریق فیلتر عبور می کند تا هر گرد و غبار و خاک را قبل از تنظیم دمای آن در مبدل حرارتی حذف کند. سپس فن آن را به سمت ساختمان برمی گرداند تا فضا را خنثی کند.

یکی دیگر از مجرای هوا، هوای گرم استفاده شده از اتاق را جمع آوری می کند و این قسمت را به واحد پشتی که از آن خارج می شود و یا گردش می کند، توزیع می کند، اگر این گزینه در دسترس باشد و شرایط مناسب باشد.

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر ، چیلر جذبی و تراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسه است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
30 + 6 =