ترموستات تاچ اسکرین

تعمیرات مینی چیلر در تهران

تعمیرات مینی چیلر در تهران

تــــــــــهویه ارمغــــــــــان، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، هواساز، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

                                                             

ترموستات مرحله اي:

تعمیرات مینی چیلر در تهران، عملكرد اين ترموستات شبيه به ترموستات هاي قطع و وصل تابستاني  يا زمستاني مي باشد . با اين تفاوت كه اين ترموستات ها داراي دو ، سه و يا چهار ميكروسوئيچ بوده و دامنه قطع  و وصل هر ميكروسوئيچ با ميكروسوئيچ مشابه متفاوت بوده و هر ميكروسوئيچ در درجه حرارت مشخصي قطع و وصل مي شود  يعني اينكه هر مرحله از يك ترموستات چند مرحله اي خود ترموستاتي است كه براي كنترل درجه حرارت تنظيم شده است .

شیرهای انبساط  توسط سازنده تنظیم می‏شوند و معمولا تنظیم کارخانه عملکرد مناسب دارد ولی بعضی از عوامل ممکن است بر روی کارکرد شیر در سیستم نصب شده تاثیر بگذارند و شیرانبساط انتخاب شده نیاز به تنظیم سوپرهیت داشته باشد. عوامل تاثیر گذار بر عملکرد شیرانبساط که ممکن است تنظیم سوپرهیت را ضروری سازد به قرار ذیل است:

۱٫اختلاف دمای کم بین مبرد داخل اواپراتور و هوا(آب)

۲٫محل نصب بالب

۳٫نسبت بار برودتی به ظرفیت شیرانبساط

۴٫ظرفیت کندانسور و تغییرات فصلی دما که باعث تغییر فشار تقطیر می‏شود.

تعمیرات مینی چیلر در تهران

تعمیرات مینی چیلر در تهران

پمپ حرارتی:

یک پمپ گرما تهویه مطبوع است که در آن چرخه یخچال را می توان معکوس کرد، به جای خنک سازی در محیط داخلی، به جای حرارت دادن. آنها نیز معمولا به عنوان “تهویه مطبوع چرخه معکوس” اشاره شده است. پمپ گرما به طور قابل توجهی انرژی بیشتری نسبت به گرمای مقاومت الکتریکی دارد.

برخی از صاحبان خانه منتخب سیستم پمپ گرما به عنوان یک ویژگی تهویه مرکزی نصب شده اند. هنگامی که پمپ گرما در حالت گرما قرار می گیرد، سیم پیچ یخچال داخل ساختمان سوئیچ ها را تغییر می دهد و به سیم پیچ خازن تبدیل می شود و حرارت تولید می کند. واحد خنک کننده در فضای باز نیز نقش هایی را برای خنک کننده ایفا می کند و هوای سرد (سردتر از محیط هوای محیط) را تخلیه می کند.

پمپ های حرارتی هوا بسیار محبوب هستند در شرایط آب و هوایی ملایم زمستانی که درجه حرارت آن در محدوده ۴۰-۵۵ درجه فارنهایت (۴ تا ۱۳ درجه سانتیگراد) است، زیرا پمپ های حرارتی در سردی شدید تر می شود.

تعمیرات مینی چیلر در تهران

تعمیرات مینی چیلر در تهران

این به این دلیل است که یخ در واحد سیم کشی مبدل حرارتی واحد جریان می یابد که جریان هوا را روی سیم پیچ متوقف می کند. برای جبران این، سیستم پمپ گرما باید به طور موقت به حالت آماده به کار تهویه مطبوع بازگردد تا کویل خازنی در فضای باز به شکل کویل کندانسور تغییر کند.

به طوری که می تواند حرارت داده و انجماد شود. بنابراین سیستم پمپ گرما دارای یک نوع گرمای مقاومت الکتریکی در مسیر هوا در محیط داخلی است که تنها در این حالت فعال می شود تا جرقه ای برای خنک کننده هوای موقت داخلی باشد که در زمستان در غیر این صورت ناراحت کننده باشد.

پمپ گرمایی:

مشکل یخ زدگی با دمای پایین در فضای باز بسیار شدیدتر می شود، بنابراین پمپ های گرما معمولا در کنار یک نوع معمول تر گرمایش مانند یک گاز طبیعی یا کوره نفتی قرار می گیرند که به جای پمپ گرما در دوران سخت تر زمستان استفاده می شود.

در این حالت، پمپ گرما در طول دمای خفیف به طور موثر مورد استفاده قرار می گیرد و سیستم هنگامی که درجه حرارت در فضای باز پایین تر است، به منبع حرارت معمول تبدیل می شود.

پمپ های گرمای جذب یک نوع پمپ حرارتی منبع هوا هستند، اما به برق وابسته نیستند تا آنها را به قدرت برساند. در عوض، گاز، انرژی خورشیدی یا آب گرم به عنوان منبع اصلی اصلی استفاده می شود.

یک پمپ جذب گاز آمونیاک را در آب حل می کند، که گرما را خاموش می کند. بعد، مخلوط آب و آمونیاک برای ایجاد جوش و فشار آمونیاک از بین میرود و گرما از هوا در هوای آزاد جذب می شود.

تعمیرات مینی چیلر در تهران

تعمیرات مینی چیلر در تهران

برخی از گرمایش ثابت پنجره تهویه مطبوع واحد عملکرد واقعی پمپ گرما است. با این حال، یک واحد پنجره ممکن است فقط یک بخاری مقاومت الکتریکی داشته باشد.

انتخاب یا ارتقاء سیستم تهویه مطبوع مرکزی:

سیستم تهویه مطبوع مرکزی کارآمد تر از اتاق تهویه مطبوع است. علاوه بر این، آنها خارج از راه هستند، آرام و راحت کار می کنند. برای صرفه جویی در انرژی و پول، شما باید سعی کنید یک تهویه مطبوع با صرفه جویی در مصرف انرژی و مصرف انرژی مرکزی تهویه مطبوع خود را کاهش دهید.

در یک خانه معمولی تهویه مطبوع، تهویه مطبوع بیش از ۲۰۰۰ کیلووات ساعت برق در سال مصرف می کند و باعث می شود نیروگاه ها حدود ۳۵۰۰ پوند دی اکسید کربن و ۳۱ پوند دی اکسید گوگرد را انتشار دهند.

اگر شما یک سیستم تهویه مطبوع مرکزی قدیمی دارید، ممکن است بخواهید کمپرسور در فضای باز را با واحد مدرن و با کارایی بالا جایگزین کنید. اگر این کار را بکنید، مشورت کنید یک پیمانکار گرم و خنک کننده محلی برای اطمینان از اینکه کمپرسور جدید به طور مناسب با واحد داخلی مطابقت دارد. با این حال، با توجه به تغییرات اخیر در مبرد و طراحی تهویه مطبوع، ممکن است عاقلانه جایگزین کل سیستم شود.

بهترین سیستم های تهویه مطبوع امروز از ۳۰ تا ۵۰ درصد انرژی کمتر برای تولید همان مقدار خنک کننده به عنوان تهویه مطبوع ساخته شده در اواسط ۱۹۷۰s استفاده می شود. حتی اگر سیستم تهویه مطبوع شما تنها ۱۰ ساله باشد، ممکن است ۲۰ تا ۴۰ درصد از هزینه های انرژی خنک کننده خود را با جایگزینی آن با یک مدل جدید و کارآمد تر ذخیره کنید.

تعمیرات مینی چیلر در تهران

تعمیرات مینی چیلر در تهران

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا