چگونگی کم کردن فشار بار در پکیج

تعمیرات مینی چیلر تک فاز

تعمیرات مینی چیلر تک فاز

تــــــــــهویه ارمغــــــــــان، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، هواساز، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

                                            

ایمنی آبگرمکن:

تعمیرات مینی چیلر تک فاز، اگر موارد ایمنی را در نصب آب گرم کن رعایت نکنیم ایمنی خاصی نصب نباشند، ممکن است باعث انفجار و ایجاد آسیب، صدمه یا مرگ شود. یک دستگاه ایمنی به طور معمول در بالای مخزن آب گرم کن نصب می شود تا در صورتی که دما یا فشار بیش از حد بالا باشد آب را تخلیه کند. اکثر آب گرم کن ها نیاز به یک لوله تخلیه دارند، معمولا یک لوله تخلیه در کف  یا خارج از فضای زندگی است.

 بعضی از لوله کش ها علاوه بر یک شیر TPR، یک توقف اتوماتیک گاز (مانند Watts 210) را نیز نصب می کنند. هنگامی که دستگاه حس می کند که درجه حرارت به ۹۹ درجه سانتی گراد برسد (۲۱۰ درجه فارنهایت)، ورود گاز را قطع می کند و از گرم شدن بیشتر جلوگیری می کند.

تعمیرات مینی چیلر تک فاز

تعمیرات مینی چیلر تک فاز

معیارهای انتخاب آب گرم کن مناسب:

۱-  نوع سوخت، در دسترس بودن و هزینه  تعمین سوخت. نوع سوخت یا منبع انرژی که برای گرم شدن آب استفاده می کنید نه تنها بر هزینه های عملیاتی سالانه آبگرمکن تأثیر می گذارد، بلکه بر اندازه و کارایی انرژی آن نیز تأثیر می گذارد. برای انتخاب نوع سوخت بیشتر به ادامه مطلب مراجعه کنید

۲-اندازه. شما برای تامین آب گرم کافی خانواده خود به یک بخاری آب مناسب نیاز دارید

تعمیرات مینی چیلر صنعتی، به طور کلی با فرض اینکه وسایل سرمازا یا گرمازا در محل مورد نظر وجود نداشته باشد و با در نظر گرفتن عایق بندی مناسب ساختمان که حداقل اتلاف انرژی را ایجاد نماید، میتوان با این فرمول نسبت به انتخاب ظرفیت متناسب کولر اقدام نمود. شایان ذکر است محاسبه دقیق تنها با وسایل آزمایشگاهی پیشرفته و تجهیزات آزمایشگاهی قابل اندازه گیری می باشد . 

تعمیرات مینی چیلر تک فاز

تعمیرات مینی چیلر تک فاز

انواع آب گرم کن خانگی:

 • آبگرمکن های معمولی که مخزن ذخیره سازی آب گرم دارند
 • آبگرمکنهای بدون مخزن یا دیواری که آب گرم را به صورت مستقیم تهیه و مصرف می شود .
 • آبگرمکن های پمپ حرارتی که آب گرم را از یک مکان به محل دیگر منتقل میکنند
 • آبگرمکنهای خورشیدی از گرمای خورشید برای تامین آب گرم استفاده میکنند
 • آبگرمکنهای غیر مستقیم که از سیستم گرمایش خانه برای گرم کردن آب استفاده می کنند

سرویس مینی چیلر صنعتی، در مناطق گرمسیری و فوق گرمسیری( بیش از ۴۳ درجه سانتی گراد) :به ازاء هر متر مکعب به طور میانگین ۳۰۰ بی تی یو، ظرفیت سرمایشی لازم است.مثلاً برای یک اتاق ۲۰ متر مربعی با ارتفاع ۳ متر که حجم اتاق ۶۰ متر مکعب می باشد.

یک دستگاه  ۱۸۰۰۰ برای یک اتاق ۲۰ متری در شرایط گرمسیری و فوق گرمسیری جوابگو خواهد بود.

تعمیرات مینی چیلر تک فاز

تعمیرات مینی چیلر تک فاز

منابع انرژی آب گرمکن:

تعمیر مینی چیلر صنعتی، نوع سوخت و در دسترس بودن آن در منطقه ممکن است گزینه های انتخاب آبگرمکن را محدود کند.

 در زیر لیستی از آبگرمکن ها با  سوخت یا منبع انرژی  مختلف ارائه شده است:

 • برق
 • نفت سیاه
 • انرژی زمین گرمایی
 • گاز طبیعی
 • پروپان
 • انرژی خورشیدی

در مناطق معتدل و نیمه گرمسیری ( تا ۴۳ در جه سانتی گراد) :به ازاء هر متر مکعب به طور میانگین ۲۰۰ بی تی یو، ظرفیت سرمایشی و یا گرمایشی لازم است.مثلاً برای یک اتاق ۱۵ متر مربعی با ارتفاع ۳ متر حجم اتاق  ۴۵ متر مکعب (۴۵=۳×۱۵)  خواهد بود که  با در نظر گرفتن ۲۰۰ بی تی یو به ازاء هر متر مکعب در مجموع ۹٫۰۰۰ بی تی یو (۹٫۰۰۰=۲۰۰×۴۵) یا به عبارتی یک دستگاه کولر مدل ۹٫۰۰۰ مورد نیاز خواهد بود.

در اکثر ساختمان ها ارتفاع سقف ها کمتر از ۳ متر می باشند به طوری که به مقدار قابل توجهی از حجم اتاق طبق فرمول اتاق کسر می گردد که باعث انتخاب صحیح و استاندارد بودن انتخاب شما می گردد.

تعمیرات مینی چیلر تک فاز

تعمیرات مینی چیلر تک فاز

مقایسه هزینه های سوخت و انواع آب گرم کن:

تعمیر مینی چیلر ایرانی، اگر شما بیش از یک نوع سوخت در منطقه خود دارید، ایده خوبی است که هزینه های سوخت را مقایسه کنید، به خصوص اگر در حال ساخت یک خانه جدید هستید. حتی اگر شما یک آب گرم کن را جایگزین کنید، یعنی از یک منبع سوخت یا انرژی دیگر استفاده  کنید، در بلند مدت می توانید پول بیشتری صرفه جویی کنید.

نوع آبگرمکن انتخابی شما بر هزینه های گرمایش آب تاثیر خواهد گذاشت. یک نوع آبگرمکن میتواند از نوع سوختی ممکن است  کارآمدتر از نوع دیگری از سوخت برای  گرم کردن آب باشد. به عنوان مثال، در ایران آب گرم کن گاز طبیعی کارآمد تر از یک آب گرم کن برقی است و هزینه های انرژی پایین تری دارد.

تعمیرات مینی چیلر تک فاز

تعمیرات مینی چیلر تک فاز

آب گرم کن سر دوش برقی:

تعمیرات مینی چیلر ایرانی، همانطور که از نامش بر می آید، یک عنصر گرمایش الکتریکی در سر دوش قرار می گیرد تا فورا آب را گرم کند. این آب گرم کن به طور گسترده ای در برخی از کشورها استفاده می شود.

بدنه ای که به راحتی نصب می شود، می تواند خطر شوک الکتریکی را ایجاد کند.

دوش الکتریکی یک سیستم الکتریکی ساده دارند، مانند یک قهوه ساز کار میکنند، اما با جریان آب بیشتر.

هنگامی که آب از طریق آن عبور می کند، سوئیچ جریان روشن می شود. هنگامی که آب متوقف شود، دستگاه به طور خودکار خاموش می شود. دوش معمولی الکتریکی اغلب دارای سه درجه تنظیم گرما: کم (۲٫۵ کیلو وات)، بالایی (۵٫۵ کیلو وات) و یا سرد (۰ وات) برای استفاده در زمانی که یک سیستم بخاری مرکزی در دسترس است یا در فصول گرم.

تعمیرات مینی چیلر تک فاز

تعمیرات مینی چیلر تک فاز

:منبع

www.en.wikipedia.org

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا