تعمیر مینی چیلر اکسیژن

تعمیرات مینی چیلر تراکمی

تعمیرات مینی چیلر تراکمی

تــــــــــهویه ارمغــــــــــان، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، هواساز، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

                 

                                                                  

دودکش:

تعمیرات مینی چیلر تراکمی، دودکش بخشی از پکیج است که اجازه می دهد گازهای خروجی از پکیج یا اب گرم کن خارج شود. دودکش ها معمولا به طور مستقیم و مجزا در پشت دیگها قرار می گیرد و اجازه می دهد که  گازهای مضر به بیرون از خانه انتقال پیدا کند.

🔵 مزایای استفاده از کنتاکتور:

۱. مصرف کننده می تواند از راه دور کنترل می شود.

۲. مصرف کننده میتواند از چند محل کنترل شود.

۳. امکان طراحی مدار فرمان اتوماتیک برای مراحل مختلف کار مصرف کننده وجود دارد.

۴. سرعت قطع و وصل کلید زیاد و استهلاک آن کم است.

۵. از نظر حفاظتی مطمئن ترند و حفاظت مطمئن تر و کامل تری دارند.

۶. عمر موثرشان بیشتر است.

۷. هنگام قطع برق،مدار مصرف کننده نیز قطع می شود و به استارت مجدد پیدا میکند؛ در نتیجه از خطرات وصل ناگهانی دستگاه جلو گیری می کند.

تعمیرات مینی چیلر تراکمی

تعمیرات مینی چیلر تراکمی

مصرف انرژی آب گرم کن:

خدمات چیلر تراکمی هوا خنک، برای خانه هایی که از مصرف آب گرم روزانه  آنها ۴۱ گالن یا کمتر است،  آبگرمکن های بدون مخزن می توانند ۲۴ تا ۳۴ درصد انرژی بیشتری را نسبت به آبگرمکن های  با مخزن معمولی ذخیره کنند. و برای خانه هایی که از مقدار زیادی آب گرم استفاده می کنند، ۸ تا ۱۴ درصد مصرف انرژی کمتری دارند.

اگر یک آبگرمکن کوچک بدون مخزن  در هر خروجی  آب داغ نصب کنید، می توانید ۲۷٪ -۵۰٪  در مصرف انرژی صرفه جویی می شود. برآورد می شود که یک خانواده معمولی می تواند سالانه ۱۰۰ دلار یا بیشتر را با آبگرمکن های بدون مخزن صرفه جویی کند.

كليه قسمتهاي دستگاهها بايستي حفاظ مناسبي داشته باشند.

 از كابلهاي معيوب استفاده نشده 

کولرهای آبی تهویه مطبوع نیستند.

تعمیرات مینی چیلر تراکمی

تعمیرات مینی چیلر تراکمی

طول عمر آب گرم کن:

سرویس چیلر تراکمی هوا خنک، هزینه اولیه یک آب گرم کن بدون مخزن بیشتر از یک آب گرم کن متعارف و معمولی با مخزن می باشد ، اما آبگرمکنهای بدون مخزن به طور معمول طول عمر بیشتری دارند و هزینه های عملیاتی و مصرف  انرژی کمتری دارند که می تواند قیمت خرید بالاتر آن را جبران کند.

اکثر آبگرمکنهای بدون مخزن دارای بیش از ۲۰ سال عمر هستند. همچنین آنها قطعات قابل جابجایی دارند که طول عمر آنها را بیشتر میکند. در مقابل، آبگرمکن های مخزن دار ۱۰-۱۵ سال عمر مفید دارند.

سر پوش هاي مناسب بايستي بر روي چرخ سمباده نصب شده باشد.

 محور سنگ سمباده نبايد داراي لرزش بوده و متصدي سنگ سمباده قبل از شروع كار بايد سنگ را از نظر ترك خوردگي كنترل نمايد.

تعمیرات مینی چیلر تراکمی

تعمیرات مینی چیلر تراکمی

آب گرم کن های دیواری بدون مخزن:

تعمیر چیلر گرمایشی، به طور معمول، آب گرم کن های دیواری بدون مخزن، آب گرم را با سرعت ۲ تا ۵ گالن (۷ تا ۱۵ لیتر) در دقیقه فراهم می کند. آبگرمکنهای گازی آب گرم را جریانهای بالاتر از آب گرم کن های برقی تولید می کنند. با این وجود، آب گرم کن های بزرگ گازی هم  نمی تواند به اندازه کافی آب گرم برای استفاده همزمان و جداگانه چندین شیر مصرفی را تعمین کنند.

به عنوان مثال، دوش گرفتن و در حالی که ماشین ظرفشویی در حال استفاده است. برای غلبه بر این مشکل، می توانید دو یا چند آبگرمکن را به طور موازی برای نیازهای همزمان آب گرم متصل کنید. مثلا  می توانید آبگرمکن جداگانه را برای ماشین لباس شستشویی که  آب مصرفی بالایی دارد نصب کنید.

تعمیرات مینی چیلر تراکمی

تعمیرات مینی چیلر تراکمی

خرید آب گرم کن مناسب:

قبل از خرید آبگرمکن مورد نیاز، حتما باید موارد زیر را در نظر داشته باشید:

  • اندازه
  • نوع سوخت و در دسترس بودن آن (برقی ، گازی و …)
  • میزان مصرف انرژی
  • هزینه های نصب و نگهداری

دمای ۲۴ تا ۲۷ درجه، دمای ایده آلی است که نهایت آسایش و خوشایندی را برای انسان تامین می کند؛ اما یک کولر آبی نهایتا می تواند دمای محیط را ۵    درجه خنک تر بکند  و به  داخل اتاق بفرستد. برای مثال : اگر دمای محیط ۴۲ درجه باشد ، کولر آبی قادر به تامین دمای ۳۷ درجه خواهد بود .

کولر آبی به هیچ  و جه  دستگاه تهویه مطبوع شمرده نمی‌شود. یکی دیگر از نواقص کولر های آبی  ،   عدم وجود  سیستم تسویه هوا  در آنها   می باشد .   

حقیقت این است که کولرهای آبی رطوبت فضا را نیز بین ۵۰ تا ۷۰ درصد کرده و هزینه آب و تعمیر و نگهداری مضاعفی را برما تحمیل می کنند  .

تعمیرات مینی چیلر تراکمی

تعمیرات مینی چیلر تراکمی

کنترل ظرفیت در کمپرسور های اسکرو:

تعمیر کمپرسور اسکرو، استفاده از شیر لغزنده: استفاده از شیر لغزنده که از ترموستات تدریجی فرمان می گیرد که مقدار کار جابجایی را کاهش می دهد  . در این روش کنترل ظرفیت به کمک این شیر می توان ورود گاز مبرد را به داخل پوسته سیلندر  تغییر داد و در نتیجه آن فاصله حضور گاز و متراکم شده آن را تغییر می دهد و در نتیجه کنترل ظرفیت اعمال  می گردد .

ساختمان کنتاکتور:

این کلید از دو هسته به شکل E یا U که یکی ثابت و دیگری متحرک است و در میان هسته ثابت یک بوبین یا سیم پیچ قرار دارد،تشکیل شده است. وقتی بوبین به برق وصل میشود با استفاده از خاصیت مغناطیسی، نیروی کششی فنر را خنثی میکند.

و هسته فوقانی را به هسته تحتانی متصل کرده باعث میشود که تعدادی کنتاکت عایق شده از یکدیگر به ترمینال های ورودی و خروجی کلید متصل میشود و یا باعث باز شدن کنتاکت های بسته کنتاکتور بسته کنتاکتور گردد.

تعمیر کمپرسور اسکرو

تعمیر کمپرسور اسکرو

:منبع

www.worcester-bosch.co.uk

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا