تعمیرات داکت اسپلیت و چیلر

تعمیرات موتورخانه و مشعل

تعمیرات موتورخانه و مشعل

برج خنک کننده:

تعمیرات موتورخانه و مشعل، برج خنک کننده معمولا در داخل سقف یا زیرزمین ساختمان اداری قرار دارد. شغل برج خنک کننده این است که آب سرد را برای تهویه هوا از طریق برداشتن گرما از ساختمان، تولید کنید. برج خنک کننده می تواند با استفاده از آب یا هوا سرد شود، اما در هر صورت، نتیجه همان است که خنک کننده هوا است.

هنگامی که گرما از طرف فضای توسط برج خنک کننده حذف می شود، برج خنک کننده برای پمپ کردن هوا از طریق لوله ها به برج خنک کننده استفاده می شود. سپس برج خنک کننده آن هوای گرم را به وسيله فرآيند تبخير آن به هوا سرد می شود.

برج خنک کننده دارای سیستم شناور است که مقدار آب داخل سیستم را کنترل می کند تا از تبخیر کامل آب جلوگیری شود. پس از رسیدن شناور به سطح، آب شیرین به این سیستم معرفی می شود. سپس شیر برای آب تازه برای ورود به سیستم باز می شود. آب خنک است و به تولید هوای سرد در سراسر سیستم HVAC کمک می کند.

واحد کنترل هوا

واحد تهویه هوا در کنار برج های خنک کننده و خنک کننده به منظور گردش و حفظ هوا از طریق فرآیند گرمایش، تهویه، و تهویه یا تهویه مطبوع کار می کند. دستگیره هوا در یک واحد تجاری یک جعبه بزرگ است که از کویل های گرمایش و خنک کننده، دمنده، قفسه ها، اتاق ها و دیگر قطعات تشکیل شده است که به کارکنان هواپیما کمک می کند.

دستگیره هوا به لوله هواپیما متصل شده و هوا از طریق دستگاه تهویه هوا به لوله هواپیما عبور می کند و سپس به هواگیران باز می گردد. 

همانطور که می بینید، بخش هایی از سیستم تهویه مطبوع تجاری، برج خنک کننده، برج خنک کننده و هواگیر، همه با هم کار می کنند تا نتیجه مطلوب برای خنک سازی ساختمان را به طور کامل تولید کنند.

تعمیرات موتورخانه و مشعل

تعمیرات موتورخانه و مشعل

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر ، چیلر جذبی و تراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسه است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
24 + 2 =