تعمیر چیلر داکت اسپلیت

تعمیرات فن کویل اکسیژن

تعمیرات فن کویل اکسیژن

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر ، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

                                                                       

برنامه رفع خستگی سیستم های تهویه مطبوع مدرن:

در بسیاری از سیستم های تهویه مطبوع مدرن یک چرخه رطوبت وجود دارد؛ کمپرسور روشن است و فن تا حد ممکن کاهش می یابد (کمترین سرعت در شرایط عادیاین باعث کاهش دمای تبخیر می شود و بنابراین آب بیشتری را تلف می کند، در حالی که سرعت بالایی دارد. برای کمک به تضعیف قطره های دمای زمانی که درجه حرارت زیر یک آستانه می افتد، هر دو طرف فن و کمپرسور خاموش می شوند رطوبت را در اواپراتور خاموش می کند تا به اتاق برسد. هنگامی که درجه حرارت افزایش می یابد دوباره کمپرسور می آید و فن به سرعت کم می شود. با این حال گاهی اوقات فن باقی می ماند و کمپرسور برای خنک کردن یخ تولید می شود (از این رو چرا برنامه در شرایط سرد کار نمی کند).

تعمیر چیلر داکت اسپلیت

نوع تهویه مطبوع تهویه مطبوع از سنسور دماسنج داخلی استفاده می کند (معمولا برای عملیات پمپ حرارتی استفاده می شود که سرعت آن را با توجه به میزان تبخیر کننده گرم می کند) تنظیم سرعت کمپرسور برای نگه داشتن اواپوراتور تا حد امکان سرد، زمانی که اواپراتور خیلی سرد است کمپرسور با استفاده از فنر داخلی در حال تعلیق شدن یا متوقف می شود.

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

تعمیرات فن کویل اکسیژن

تعمیرات فن کویل اکسیژن

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب تعمیرات انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری را در محل انجام میدهند. همچنین پرسنل متخصص این شرکت آمادگی دارند در هر ضمینه مربوط به رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه به شما سروران مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
3 + 28 =