استانداردهای پمپ

تعمیرات فنکویل شرکت اکسیژن

تعمیرات فنکویل شرکت اکسیژن

تــــــــــهویه ارمغــــــــــان، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، هواساز، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

                                                                                   

تهویه مطبوع کوچک Ductless مینی اسپلیت:

تعمیرات فنکویل شرکت اکسیژن

سیستم های مینی اسپلیت، بسیار محبوب در سایر کشورها، می تواند یک گزینه ی مجتمع جذاب برای اتاق های اضافی و برای خانه های بدون هواپیما، مانند کسانی است که از گرمایش هیدرولیک استفاده می کنند (بخش گرمایش را ببینید). مینی اسپلیت ها مانند سیستم های تهویه مطبوع مرکزی متعارف از کمپرسور / کندانسور خارجی و واحد های کنترل هوای داخل ساختمان استفاده می کنند. تفاوت این است که هر اتاق یا منطقه ای که باید خنک شود دارای هوای شخصی خود است. هر واحد داخلی به وسیله یک کانال که دارای خطوط قدرت و مبرد است، به واحد فضای باز متصل می شود. واحدهای داخلی معمولا روی دیوار یا سقف نصب می شوند.

تعمیرات فنکویل شرکت اکسیژن

تعمیرات فنکویل شرکت اکسیژن

مزیت اصلی مینی اسپلیت نابالغ انعطاف پذیری آن در خنک سازی اتاق ها یا مناطق خاص است. با ارائه واحدهای اختصاصی به هر فضایی، راحت تر به نیازهای راحتی مختلف اتاق ها پاسخ می دهد.

با اجتناب از استفاده از ductwork، ductless mini splits همچنین از تلفات انرژی مرتبط با سیستم های تهویه هوا مرکزی جلوگیری می کند.

تعمیرات فنکویل شرکت اکسیژن

کمبود اولیه مینی اسپلیت ها هزینه ای است. آنها هزینه بسیار بیشتری نسبت به یک سیستم تهویه مطبوع مرکزی معمولی با همان اندازه دارند، که در حال حاضر در آن قرار دارد. اما، با توجه به هزینه های ناشی از هزینه و هزینه های انرژی مرتبط با نصب سیستم خنک کننده مرکزی برای تهویه مطبوع مرکزی، خرید یک تقسیم مینی دیجیتال ممکن است چنین معاملی نداشته باشد، به ویژه با توجه به صرفه جویی در انرژی درازمدت. با پیمانکار خود در مورد گزینه ای که برای شما مقرون به صرفه باشد، با پیمانکار صحبت کنید.

    تعمیرات فنکویل شرکت اکسیژن                                                             

تهویه مطبوع مرکزی و پمپ های حرارتی:

تهویه مطبوع مرکزی و پمپ های حرارتی برای خنک کردن کل خانه طراحی شده اند. در هر سیستم، یک واحد بزرگ کمپرسور که در خارج قرار دارد، فرایند را در اختیار دارد؛ یک کویل داخلی پر از مبرد منجمد هوا است که سپس در داخل خانه از طریق مجرای توزیع می شود. پمپ های حرارتی مانند تهویه مطبوع مرکزی هستند، به جز اینکه چرخه را می توان معکوس کرد و برای ماه های زمستان حرارت داد. (پمپ های حرارتی در بخش گرمایش بیشتر توضیح داده شده است.) با تهویه مطبوع مرکزی، یک سیستم مجرای با یک کوره برای گرم کردن هوا گرم می شود. در واقع، تهویه هوا مرکزی به طور معمول از فن کوره برای توزیع هوا به کانال استفاده می کند.

تعمیرات فنکویل شرکت اکسیژن

تعمیرات فن کویل شرکت اکسیژن

سیستم های تهویه مطبوع و پمپ های حرارتی از چرخه یخچال برای انتقال گرما بین واحد یونیورسال و خارجی استفاده می کنند. پمپ های حرارتی تنها در شیرهای خاصی از سیستم های تهویه مطبوع متفاوت است که اجازه می دهد چرخه را به عقب برگرداند، و یا هوا گرم یا سرد را به داخل فراهم می کند.

تعمیرات فنکویل شرکت اکسیژن

حالت های مختلف خنک کننده:

فن آوری کنترل از راه دور جدید خانه، که برای صرفه جویی در انرژی در هوای گرم و خشک طراحی شده است. این اساسا یک فن کامل خانه، تهویه مطبوع و بخاری غیر مستقیم است که تحت یک سیستم کنترل یکپارچه شده است. در تابستان، سیستم به همان اندازه در محیط هوای سرد به همان اندازه ممکن است برای پاسخگویی به نیازهای خنک کننده طراحی شده است – تهویه هوا تنها در صورت ضرورت ضروری است. در زمستان یک مبدل حرارتی آب به هوا که از بخاری آب جریان دارد، هوای گرم را به سیستم می دهد.

تعمیرات فنکویل شرکت اکسیژن

همچنین برای هوای خشک مناسب است، Coolerado Cooler یک فن آوری خنک کننده تبخیری است که ۱۰۰٪ غیر مستقیم است. این می تواند ۴ تا ۶ تن خنک کننده با مصرف انرژی ۱۲۰۰ وات ارائه دهد. نسبت کارآیی انرژی آن (EER) 40 یا بالاتر است، و آن را دو تا سه بار به عنوان بهترین سیستم های تهویه مطبوع معمولی کار می کند.

خروجی گرما = kWh

سرویس داکت اسپلیت شرکت اکسیژن، کیلووات ساعت (کیلووات ساعت) این است که چگونه خروجی بخاری گازی اندازه گیری می شود. ۳٫۶ مگاوات ورودی برابر با ۱kWh خروجی با بهره وری ۱۰۰٪ است.

با این حال، هیچ دستگاه گاز ۱۰۰٪ کارآمد نیست.

خروجی دستگاه اغلب به صورت کوانتومی بیان می شود.

رتبه بندی ستاره ها ، روش آسان به منظور ارائه مصرف کنندگان برای مقایسه کارایی انرژی مدل های مختلف توسعه داده شده است.

رتبه بندی ستاره بر اساس بازده خنک کننده خورشیدی است.

بازده خنک کننده بر اساس ترکیبی از اقدامات بازده و تمام ورودی های گاز و برق محاسبه می شود.

این اساسا میزان مصرف انرژی خام مصرف شده توسط بخاری را در مقایسه با تولید انرژی گرما ارائه می دهد.

این به عنوان یک درصد محاسبه می شود و سپس به رتبه ستاره مربوطه ترجمه می شود.

سرویس داکت اسپلیت شرکت اکسیژن

تعمیرات داکت اسپلیت شرکت اکسیژن

زنت(Zent) دستگاهي است كه در تابستان هواي بيرون را گرفته و از لابه لاي پوشالهاي مرطوب عبور ميدهد و پس از خنك شدن (مانند كولر آبي ) توسط كانالهاي اجرا شده به فضاهاي داخلي ساختمان منتقل مي نماييد و در زمستانها هواي داخل ساختمان را گرفته و از لابه لاي كويل هاي آبگرم بالاي دستگاه عبور داده و هواي گرم را به فضاهاي داخلي ساختمان منتقل مينمايد.

خرید مینی چیلر

خرید مینی چیلر

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا