تعمیر پکیج

تعمیرات سیستم تهویه مطبوع

 تعمیرات سیستم تهویه مطبوع

تــــــــــهویه ارمغــــــــــان، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، هواساز، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

                                                                 

گاز سبز در تهویه مطبوع:

ترکیب شیمیایی گاز منسجم در چند دهه گذشته به دلیل نگرانی های زیست محیطی و موافقت نامه های معاهده بین المللی مانند پروتکل مونترال تغییر کرده است. فرمول های ماندگار قدیمی تر حاوی اتم های کلر که توان بالقوه برای آسیب رساندن به لایه اوزون دارند، به آرامی به خنک کننده های سازگار با محیط زیست افزوده شده اند

اولین سیستم تهویه مطبوع مدرن در سال ۱۹۰۲ توسط یک مهندس برق جوان به نام Willis Haviland Carrier توسعه یافت. این طراحی شده است برای حل یک مشکل رطوبت در شرکت لیتوگرافی و چاپ ، کاغذ در این گیاه گاهی اوقات جذب رطوبت از هوا گرم تابستان، و به سختی استفاده از تکنیک های رنگ آمیزی لایه از زمان.

حامل هوا را درون ساختمان با دمیدن آن در لوله های سرد بازسازی کرد. هوا از طریق لوله های سرد سرد می شود و از آنجایی که هوای سرد نمی تواند رطوبت زیادی را به عنوان هوای گرم حمل کند، روند رطوبت در گیاه را کاهش داده و رطوبت کاغذ را تثبیت می کند. کاهش رطوبت همچنین منجر به کاهش درجه حرارت هوا شد و تکنولوژی جدید متولد شد.

حامل ها متوجه شد که او چیزی با پتانسیل بسیار بالایی تولید کرده است و مدتها پیش سیستم های تهویه مطبوع در تئاتر و فروشگاه ها ظاهر شد و ماه های گرم و تابستان بسیار راحت تر بود.

 

 


تعمیرات سیستم تهویه مطبوع

 تعمیرات سیستم تهویه مطبوع

تهویه مطبوع شامل چیست:

طرف سرد یک تهویه مطبوع حاوی تبخیر کننده و فن است که هوا را بیش از کویل های سرد و داخل اتاق می سوزاند. طرف داغ حاوی کمپرسور، کندانسور و یک فن دیگر برای خنک کردن هوای داغ که از مبرد منجمد فشرده خارج می شود، خارج می شود.

در میان دو مجموعه از کویل، دریچه توسعه وجود دارد. این مقدار مقدار مبرد مایع مایع فشرده را به داخل بخار منتقل می کند. یک بار در تبخیر کننده، مبرد در معرض افت فشار قرار می گیرد، گسترش می یابد و به گاز تبدیل می شود.

کمپرسور در واقع پمپ الکتریکی بزرگ است که گاز مبرد را به عنوان بخشی از روند بازگشت آن به مایع فشار می دهد. بعضی سنسورهای اضافی، تایمر و شیر وجود دارد، اما اواپراتور، کمپرسور، کندانسور و شیر توسعه جزء اصلی یک سیستم تهویه مطبوع است.

اگر چه این یک راه اندازی متعارف برای یک سیستم تهویه مطبوع است، اما شما می توانید تغییراتی را که شما باید بدانید، وجود دارد. سیستم های تهویه مطبوع پنجره همه این اجزا را به یک جعبه فلزی نسبتا کوچک نصب کرده اند که به یک پنجره باز می شود.

خروجی های هوای گرم از پشت دستگاه، در حالی که کندانسور کویل و فن سرد و دوباره گردش هوا داخل سالن. سیستم های تهویه مطبوع بزرگ تر کمی متفاوت کار می کنند: سیستم های تهویه مطبوع مرکزی یک ترموستات کنترل با سیستم گرمای خانگی دارند، و کمپرسور و کندانسور، سمت گرم واحد، حتی در خانه نیست.

تعمیرات سیستم تهویه مطبوع

تعمیرات سیستم تهویه مطبوع

این در خارج از منزل مسکونی کاملا آزاد است. در ساختمان های بسیار بزرگ، مانند هتل ها و بیمارستان ها، واحد خنک کننده بیرونی اغلب در جایی که روی سقف قرار دارد نصب می شود.

نقش منطقه در نوع انتخاب دستگاه تهویه مطبوع:

شما در چه منطقه ای زندگی میکنید، آیا شما در یک منطقه بسیار گرم یا سرد زندگی می کنید؟

 • هر مدل دارای محدوده عملیاتی درجه حرارت توصیه شده است. اکثر مدل ها می توانند در دمای حدود -۱۰ ° C تا حدود ۴۵ ° C یا بیشتر عمل کنند. این برای اکثر بخش های استرالیا کافی است، اما قبل از خرید، محدوده عملیاتی تهویه مطبوع را بررسی کنید تا مطمئن شوید که می توانید با هر گونه افراطی در منطقه خود مقابله کنید.
 • اگر شما در منطقه سرد زندگی می کنید، ممکن است Frost در زمستان ممکن است در کویل های مبدل حرارتی در فضای باز ایجاد کند، اگر تهویه مطبوع اتوماتیک ضد یخ زدگی را نداشته باشد.
 • اگر در آب و هوای گرم و خشک زندگی کنید، یک کولر تبخیری می تواند یک جایگزین ارزان تر برای تهویه هوا باشد. کولرهای هوای بخار، هوای داغ را بیش از یک مخزن آب جلب می کنند. آب تبخیر می شود، گرما را از هوا جذب می کند.

 

تعمیرات سیستم تهویه مطبوع

 

تعمیرات سیستم تهویه مطبوع

تعمیرات سیستم تهویه مطبوع

 • سپس هوای خنک و مرطوب به داخل اتاق تزریق می شود. کولرهای تبخیری معمولا برای مناطق داغ با رطوبت کم مناسب هستند. CHOICE در حال حاضر کولرهای تبخیری را بررسی نمی کند.

  نصب و راه اندازی سیستم های تهویه مطبوع:

  در هنگام خرید، هزینه های نصب و نیازهای خود را در نظر بگیرید. در اینجا چند مورد برای یادآوری وجود دارد:

  • اکثر معامله گران عرضه و نصب بسته ها، و تنها برخی از نصب. نصب و راه اندازی باید توسط نصب کننده تهویه مطبوع مجاز، به دلیل گاز مبرد گاز مورد نیاز است. به دنبال نصب با تایید ARCtick هستید و چند نقل قول دریافت کنید.
  • هوای داغ سنگین تر از هوای گرم است. بنابراین، برای خنک سازی مطلوب، خروجی هوا باید به عنوان نزدیک به سقف نصب شود، با لورو به سمت افقی یا به سمت بالا. برای گرم کردن، لوور را به سمت پایین قرار دهید.
  • به طور کلی بهتر است یک تهویه مطبوع را در یک دیوار بزرگتر از یک اتاق نصب کنید، اما نصب کننده باید بهترین مکان را برای وضعیت فردی خود پیشنهاد دهد.
  • واحد فضای باز سیستم تقسیم شده شما باید بر روی یک پایه ثابت (به عنوان مثال، یک اسلب بتونی) یا به دیوار متصل شود، با استفاده از براکت های محکم. این باید تا آنجا که ممکن است به خروجی هوا داخل محفظه باشد، به طور ایده آل با حدود سه تا پنج متر لوله بین دو واحد.
  • برای مثال، قسمت نصب شده بر روی دیوار جنوبی یا ارائه یک سایبان، بخشی از فضای باز خود را از نور مستقیم خورشید تهیه کنید.

  مهمترین نکته، هنگامی که شما یک تهویه مطبوع نصب شده است، در اینجا چگونگی نگه داشتن آن را تمیز و نگهداری برای سال های کارآمد در حال اجرا است.

  تعمیرات سیستم تهویه مطبوع

 • تعمیرات سیستم تهویه مطبوع

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا