تعمیر چیلر داکت اسپلیت

تعمیرات داکت اسپلیت چیلر

تعمیرات داکت اسپلیت  چیلر

تعمیرات سیستم های تهویه مطبوع خانگی داکت اسپلیت و چیلر:

سیستم های تهویه مطبوع خانگی در طرح های مختلف از سیستم های عظیم مرکزی استفاده می شود که توسط یک کمپرسور در فضای باز به واحد های اتاق کوچک قابل حمل که به عنوان واحد های جداگانه طبقه یا لوازم جانبی روی پنجره عمل می کنند، عمل می کنند.

مهم نیست که چه نوع آنها را در نظر بگیریم، سیستم های تهویه مطبوع همه نوع مهندسی طراحی اولیه را دارند. همه سیستم ها عبارتند از: مبرد، کمپرسور، کندانسور، شیر توسعه و اواپراتور کویل، همانطور که در تهویه مطبوع چگونه کار می کند.

تهویه ارمغان، ارائه دهنده خدمات تخصصی تهویه مطبوع. تعمیر و راه اندازی انواع چیلر صنعتی و خانگی، مینی چیلر. چیلر جذبی، تراکمی، و تخلیه آب چیلر.تعمیر و سرویس انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت .تعمیر و سرویس انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری.

تعمیر و سرویس انواع پکیج زمین و دیواری.تعمیر انواع هواساز صنعتی، خانگی و آپارتمانی.تعمیر و نگهداری موتورخانه های حرارتی و برودتی و مشعل. رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن، خدمات سرویس و نگهداری سالیانه

تعمیرات داکت اسپلیت و چیلر

تعمیرات داکت اسپلیت چیلر

 

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب تعمیرات انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری را در محل انجام میدهند.

همچنین پرسنل متخصص این شرکت آمادگی دارند در هر ضمینه مربوط به تعمیر و رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه چیلرهای اکسیژن به شما سروران مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
14 + 29 =