سرویس چیلر

تعمیرات تخصصی مینی چیلر

تعمیرات تخصصی مینی چیلر

چیلر جذبی:

چیلر جذب یک ماشین است که بر اساس چرخه تبرید جذب بخار عمل می کند. این چرخه شامل چهار مبدل مبدل حرارتی (ژنراتور، كندانسور، اواپراتور و جذب) با دو نوع محلول (مبرد و جذب) است. در طول این دوره فشار بالا در داخل ژنراتور و کندانسور غلبه خواهد شد، در حالی که در داخل تبخیر کننده و جذب کننده فشار کمتری وجود دارد. این چرخه با گرمای ورودی ورودی در ژنراتور شروع می شود.

در نتیجه این ورودی گرما، محلول در ژنراتور به مبرد و محلول ضعیف تبدیل خواهد شد. مبرد در شکل بخار به کندانسور وارد می شود و به مایع تبدیل می شود. بخشی از محلول جذب را وارد می کند، چون اختلاف فشار بین کندانسور و اواپراتور وجود دارد، مبرد در داخل تبخیر کننده جریان می یابد و گرما را از آب سرد که درون تبخیر کننده قرار دارد جذب می کند.

در نتيجه، درجه حرارت آب مصرفي كاهش مي يابد و پس از آن براي تهويه هواي مورد استفاده قرار مي گيرد. مبرد تبخیر شده سپس جذب را وارد جایی که با محلول ضعیف مخلوط می شود، مخلوط حالت مایع را دریافت می کند و در نهایت ژنراتور وارد خواهد شد و چرخه تکرار می شود.

تعمیرات تخصصی مینی چیلر

تعمیرات تخصصی مینی چیلر

تهویه ارمغان، ارائه دهنده خدمات تخصصی تهویه مطبوع. تعمیر و راه اندازی انواع چیلر صنعتی و خانگی، مینی چیلر. چیلر جذبی، تراکمی، و تخلیه آب چیلر.تعمیر و سرویس انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت .تعمیر و سرویس انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری.

تعمیر و سرویس انواع پکیج زمین و دیواری.تعمیر انواع هواساز صنعتی، خانگی و آپارتمانی.تعمیر و نگهداری موتورخانه های حرارتی و برودتی و مشعل. رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن، خدمات سرویس و نگهداری سالیانه

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب تعمیرات انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری را در محل انجام میدهند.

همچنین پرسنل متخصص این شرکت آمادگی دارند در هر ضمینه مربوط به تعمیر و رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه چیلرهای اکسیژن و موتورخانه، به شما سروران مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
10 + 4 =