تعمیر انواع چیلر تراکمی

تعمیرات تخصصی فنکویل

تعمیرات تخصصی فنکویل

چگونه فن آوری جذب چیلر کار می کند:

تعمیرات تخصصی فنکویل ، چرخه ترمودینامیکی یک چیلر جذبی توسط یک منبع حرارت هدایت می شود؛ این گرما معمولا به وسیله بخار، آب گرم یا احتراق به چیلر تحویل می شود. در مقایسه با چیلرهای الکتریکی، یک چیلر جذبی دارای الزامات بسیار کم الکتریکی است – بسیار کم مصرف بیش از ۱۵ کیلو وات برای هر دو پمپ راه حل و پمپ مبرد. با این حال، الزامات گرما ورودی آن بزرگ است و COP آن معمولا ۰٫۵ (تک اثر) تا ۱٫۰ (اثر دوگانه) است.

برای یک ظرفیت مشابه، یک چیلر جذبی نیاز به یک برج خنک کننده بسیار بزرگتر از یک چیلر فشرده سازی بخار دارد. با این حال، چیلر جذبی، از دیدگاه بهره وری انرژی، اکسل که در آن گرما ارزان و گرمازدایی پایین یا گرمازدایی قابل دسترس است. [۶] در هوای بسیار آفتابی، انرژی خورشیدی برای استفاده از چیلرهای جذبی مورد استفاده قرار گرفته است.

تعمیرات تخصصی فنکویل

تعمیرات تخصصی فنکویل ، چرخه جذب تک اثر از آب به عنوان مبرد و لیتیوم برومید به عنوان جذب استفاده می کند. این رابطه محکمی است که این دو ماده برای یکدیگر دارند که کار چرخه را انجام می دهد. کل فرایند تقریبا یک خلاء کامل اتفاق می افتد.

  1. پمپ محلول: محلول رقیق لیتیوم برمید (غلظت ۶۳٪) در پایین پوسته جذب جمع آوری می شود. از اینجا، پمپ محلول مخلوط محلول را از طریق یک مبدل حرارتی پوسته و لوله برای پیش گرمایش حرکت می دهد.

  2. ژنراتور: پس از خروج از مبدل حرارتی، محلول رقیق به چسب فوقانی منتقل می شود. این راه حل یک بسته نرم افزاری از لوله هایی که بخار و یا آب گرم را حمل می کند را احاطه کرده است. بخار و یا آب داغ به گرده از محلول لیتیوم برومید رقیق می شوند. این محلول جوش می خورد، بخار مبرد را به داخل کندانسور می فرستد و بعد از لیتیو متمرکز می شود

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب تعمیرات انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری را در محل انجام میدهند.

همچنین پرسنل متخصص این شرکت آمادگی دارند در هر ضمینه مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه چیلرهای اکسیژن و موتورخانه، راه اندازی چیلر، به شما سروران مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
6 + 22 =