تعمیر مینی چیلر فنکویل

تعمیرات تخصصی داکت اسپلیت

تعمیرات تخصصی داکت اسپلیت

سیستم های خنک کننده تبخیر حلقه بسته:

تعمیرات تخصصی داکت اسپلیت، یک سیستم تبخیری حلقه بسته سیستم ترکیبی است. سیستم تبخیر حلقه بسته یک برج باز با مبدل مبدل حرارتی بسته به برج ساخته شده است. آب برج در خارج از برج در برج باقی می ماند و از طریق لوله های خنک کننده جریان نمی یابد. لوله کشی خنک کننده یک حلقه بسته است، با یک راه حل گلیکول / آب از برج به بار و بازگشت.

آب برج جداگانه از حوضه تا بالای برج پمپ می شود و از طریق مبدل حرارتی (به طور معمول مجموعه ای از لوله ها) با هوا پرتاب می شود و یا از طریق برج در سراسر مبدل حرارتی که در آن تبخیر آب گرما را از حلقه خنک کننده بسته به هوای محیطی. آب باقی مانده آب به حوضچه می رود که در آن دوباره به بالای برج پمپ می شود و روند را تکرار می کند.

تعمیرات تخصصی داکت اسپلیت، سیستم آب تبخیری سیستم حلقه بسته نیاز به آب جوش، درمان شیمیایی، زهکشی، بخاری بخار آب و هوای سرد و پایین کشیدن درست مانند سیستم تبخیر حلقه باز در بالا دارد.

تعمیرات تخصصی داکت اسپلیت

تعمیرات تخصصی داکت اسپلیت

تعمیرات تخصصی داکت اسپلیت، مزیت سیستم تبخیر حلقه بسته این است که می تواند خنک کننده حلقه بسته را به بار در حدود ۷ تا ۱۰ F بالاتر از دمای لامپ مرطوب ارائه دهد. خنک کننده حلقه بسته بدون مواد آلوده است و اجازه می دهد که مبدل های حرارتی و لوله های آب تمیز شود.

تعمیرات تخصصی داکت اسپلیت، هر آلاینده از جو در خارج از برج باقی خواهد ماند. مواد شیمیایی برای تصفیه آب کمتر استفاده می شود زیرا آنها فقط آب باز در برج را درمان می کنند و نه خنک کننده در لوله های لوله و مبدل های حرارتی سیستم.

تعمیرات تخصصی داکت اسپلیت، اشکال سیستم تبخیری حلقه بسته این است که شما باید برای تصفیه آب، منفجر کردن و آبرسانی به سمت آب برج سیستم استفاده کنید. این سیستم برای نصب و راه اندازی آب و هوای سرد نیاز به یک سیستم لوله کش تخلیه و گرمایشی و عایق دارد.

تعمیرات تخصصی داکت اسپلیت، برای جلوگیری از انجماد حوضه در عملیات خارج از زمان هوا سرد، یک بخاری حوضه مورد نیاز است. این سیستم نیاز به یک پمپ اضافی متصل به برج که آب حوضه را حمل می کند.

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب تعمیرات انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری را در محل انجام میدهند.

همچنین پرسنل متخصص این شرکت آمادگی دارند در هر ضمینه مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه چیلرهای اکسیژن و موتورخانه، راه اندازی چیلر، به شما سروران مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
5 + 3 =