تعمیر چیلر داکت اسپلیت

تعمیرات تخصصی تهویه مطبوع

تعمیرات تخصصی تهویه مطبوع

تهویه مطبوع از طریق دیوار و پنجره:

در مقابل، سیستم های تهویه مطبوع پنجره طراحی شده اند که در داخل یک پنجره استاندارد نصب شوند و یا در بعضی موارد از طریق سوراخ دیوار اندازه گیری شده و آماده شوند. این دستگاه ها در یک پنجره باز و بسته باز شده یا در قاب دیوار، با سیستم اگزوز هوای گرم خارج شده و سیستم بازگشت هوا سرد در داخل، محافظت می شود.

آنها گزینه های کارآمد هستند که می توانند اتاق های کوچک و بزرگ را خنک کنند. امکانات مورد نظر شامل حالت های گرما، تایمر قابل برنامه ریزی و تابلوهای کنترل دیجیتال است.

بسیار شبیه به سیستم های تهویه مطبوع پنجره، تهویه مطبوع از طریق دیوار، پنجره های AC است که به جای نصب آن از طریق دیوار داخل آستین شاسی طراحی شده است. در بسیاری از موارد، از طریق واحدهای دیواری می تواند نصب با یک دیوار برای یک ظاهر ساده. AC ها از طریق دیوار از AC AC ها به طور عمده در طراحی مسکن خود، ظرفیت خنک کننده و وزن متفاوت است.

بر خلاف واحدهای پنجره، واحدهای از طریق دیوار معمولا مکانیزم تخلیه در هر طرف مسکن ندارند. این به این دلیل است که مشبک های تهویه در یک برنامه از طریق دیوار مسدود شده است، که باعث کاهش کارایی خنک کننده ی واحد می شود. AC ها از طریق دیوار معمولا در ظرفیت های خنک کننده باالتری نسبت به مدل های AC AC موجود و کمی بیشتر وزن می کنند.

تعمیر چیلر داکت اسپلیت

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب تعمیرات انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری را در محل انجام میدهند. همچنین پرسنل متخصص این شرکت آمادگی دارند در هر ضمینه مربوط به تعمیر و رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه چیلرهای اکسیژن به شما سروران مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
15 + 5 =