مزایا و معایب چیلر آب خنک و چیلر هوا خنک

تعمیرات تخصصی تهویه مطبوع

تعمیرات تخصصی تهویه مطبوع

تهویه مطبوع با حذف هوای گرم و ضربه هوای سرد:

تعمیرات تخصصی تهویه مطبوع، این مایع کار می کند از کمپرسور به عنوان فشار بالا، گاز داغ، و آن را به کندانسور حرکت می کند. واحد بیرونی یک سیستم تهویه مطبوع دارای فن های فلزی در اطراف مسکن است. این باله ها مانند رادیاتور در یک وسیله نقلیه کار می کنند، و آنها کمک می کنند تا گرما را سریعتر از بین ببرند.

هنگامی که مایع خروج کندانسور، بسیار سردتر است. این نیز به دلیل فشار بالا از گاز به مایع تغییر یافته است. مایع راه را به داخل بخارپز وارد می کند و از طریق یک مینسک، سوراخ باریک و هنگامی که مایع به طرف دیگر این پاس می رسد، فشار آن کاهش می یابد. وقتی این اتفاق می افتد، مایع شروع به تبخیر به گاز می کند.

همانطور که این اتفاق می افتد، گرما از هوای اطراف آن استخراج می شود. این گرما برای جدا کردن مولکول های مایع به گاز لازم است. باله های فلزی بر روی بخار نیز به تبادل انرژی حرارتی با هوا اطراف کمک می کند.

هنگامی که مبرد منقطع را ترک می کند، دوباره یک گاز کم فشار، سرد می شود. این روند زمانی شروع می شود که به کمپرسور برمی گردد. فن وجود دارد که به اواپراتور متصل است و هوا را در اطراف داخل اموال و در سراسر باله های اواپراتور جریان می دهد.

تهویه مطبوع هوا را به داخل کانال ها از طریق یک دریچه می فرستد. این هوا برای خنک کردن گاز در تبخیر استفاده می شود، و از آنجا که گرما از هوا خارج می شود، آن را خنک می شود. کانال ها سپس هوا را به خانه می برند.

تعمیرات تخصصی تهویه مطبوع

تعمیرات تخصصی تهویه مطبوع

این فرآیند ادامه می یابد تا هوا داخل خانه یا کسب و کار شما به دمای مطلوب برسد. هنگامی که ترموستات احساس می کند که درجه حرارت داخلی در سطح مورد نظر است، دستگاه تهویه مطبوع را خاموش می کند. هنگامی که اتاق دوباره گرم می شود، ترموستات دوباره تهویه مطبوع را خاموش می کند تا درجه حرارت مورد نظر دوباره به دست آید.

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب تعمیرات انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری را در محل انجام میدهند.

همچنین پرسنل متخصص این شرکت آمادگی دارند در هر ضمینه مربوط به تعمیر و رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه چیلرهای اکسیژن و موتورخانه، به شما سروران مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
25 + 8 =