تعمیر مینی چیلر فنکویل

تعمیرات تخصصی اسپیلیت

تعمیرات تخصصی اسپیلیت

تفاوت بین چیلر آب سرد و چیلر هواخنک در تهویه مطبوع چیست؟

تعمیرات تخصصی اسپیلیت، چیلر هوا خنک کننده: 

  1. در چیلرهای هوا خنک کننده دارای خازن هایی هستند که با هوای سرد می شوند.
  2. در این نوع، یک خازن خنک کننده هوا دارای هوای خارج از آن عبور می کند و مبرد در کویل به طور مستقیم توسط هوا خنک می شود
  3. در لوله — خنک کننده خواهد شد جریان

چیلر آب سرد: 

  1. استفاده از آب برای انتقال گرما در خازن ها رد می شود و زمانی اتفاق می افتد که آب در یک برج خنک کننده خنک شود.
  2. در لوله — آب می رود جریان

تعمیرات تخصصی اسپیلیت

تعمیرات تخصصی اسپیلیت

یک بخار خنک کننده هوا دارای یک کندانسور است که توسط هوا محیط خنک می شود. چیلرهای هوا خنک برای نصب و راه اندازی های کوچک یا متوسط ​​ترجیح داده می شوند، اما اخیرا بهبود کیفیت ساختار آنها امکان پذیر است، در نوع مدولار، برای نصب و راه اندازی های بزرگ نیز. یک چیلر هوا خنک به خصوص در مواردی که آب کافی نیست یا آب بسیار گران است، ترجیح داده می شود.

چیلرهای آب سرد دارای آب خنک کننده ی خنک کننده با برج خنک کننده هستند و معمولا برای تاسیسات متوسط ​​و بزرگ که در آن آب کافی وجود دارد، ترجیح داده می شود. علاوه بر این، آنها نیز در مواردی که نیاز به عملکرد ثابت سیستم را دارند، مستقل از درجه حرارت محیط (تهویه مطبوع صنعتی، تهویه مطبوع سیستم های دیجیتال و غیره) ترجیح داده می شوند، زیرا ظرفیت چیلرهای آب سرد توسط نوسانات دمای محیط.

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر ، چیلر جذبی و تراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسه است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
29 + 10 =