تعمیر مینی چیلر فنکویل

تعمیرات اسپیلیت

تعمیرات اسپیلیت

تفاوت بین یک تهویه مطبوع و یک تهویه هوا چیست؟

تعمیرات اسپیلیت، دستگیره های هوا بخش مهمی از سیستم تهویه مطبوع کلی خود هستند، اما آنها سیستم تهویه مطبوع کامل نیستند.

یک هواگیر مسئول مسکن تجهیزات لازم برای انتقال هوا از طریق خانه یا کسب و کار شما است. در بیشتر موارد، آن در داخل قرار گرفته و سیستم های گرمایشی و خنک کننده را فعال می کند.

دستگیره های هوا مانند یک کوره ظاهر می شوند و گاهی حتی برای یک اشتباه می شوند. دستگیره های هوا را می توان با پمپ گرما یا تهویه مطبوع کار کرد. این شامل سیم پیچ داخلی است که بسته به تنظیماتی که سیستم شما در حال اجرا است، برای گرم و خنک کاری استفاده می شود.

واحد های تهویه مطبوع عبارتند از کندانسور و معمولا در خارج از خانه و یا کسب و کار شما نگه می دارد. سیستم های تهویه مطبوع به طور فعال گرما را خارج از ساختمان از طریق اجزای مختلف پیکربندی شده با هم مخلوط می کنند و سپس این هوای گرم به خارج هدایت می شود.

در طول فرایند، هوا از طریق سیستم از طریق کانال های بازگشت و بیش از یک سیم پیچ مبرد حرکت می کند. به جای افزودن هوای سرد به اتاق، چیزی است که احساس می کند، سیستم واقعا هوای داغ را می کشد و سپس همان هوا (بدون گرما) را به ساختمان باز می گرداند.

تفاوت بین دستگیره هوا و واحد یخچال چیست؟

یک دستگاه تهویه هوا و یک واحد متراکم کننده اجزای مختلفی برای پمپ گرما و سیستم تهویه مطبوع استفاده می شود. در حالی که واحدهای خنک کننده معمولا در بیرون از خانه یا ساختمان واقع می شوند، هواگیرها معمولا در داخل قرار می گیرند.

دستگیره های هوا هوا را از طریق سیم پیچ اواپراتور برداشته و سپس آن را در تمام ساختمان انتقال دهید. آنها بر اساس سیستم دودویی تکیه می کنند که هر اتاق را به همان اندازه خنک و یا گرم می کند. اجزای اصلی موجود در یک واحد تغلیظ کننده یک کمپرسور و کویل کندانسور هستند.

قدرت خنک کننده طیف گسترده ای از دستگیره های قابل حمل آب سرد برای اجاره، حتی در آخرین لحظه یا در شرایط اضطراری ارائه می دهد. تمام واحدهای ما با کیفیت و قابل اطمینان قابل اعتماد، انرژی کارآمد و در انواع مختلفی از مشخصات – از ۵۰۰۰ CFM تا ۲۰،۰۰۰ CFM در دسترس هستند.

تعمیرات اسپیلیت

تعمیرات اسپیلیت

این دستگیره های هوای محکم برای خنک کننده در مقیاس بزرگ ایده آل هستند. علاوه بر این، ما ارائه می دهیم واحدهای که تریلر نصب شده، skid نصب شده و یا طراحی شده با کاستورهای گردان برای تحرک آسان است.

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر ، چیلر جذبی و تراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسه است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
13 + 29 =