تعمیرات اسپلیت

تعمیرات اسپلیت

تعمیرات اسپلیت

روند نزولی در AHU ها:

تعمیرات اسپلیت، اگر چه بسیاری از تکنولوژی در AHU ها برای چندین دهه نسبتا بدون تغییر باقی مانده است، برخی از اجزای و شیوه های نسبتا جدیدی که در برنامه کاربردی مناسب می توانند مفید باشند، در نظر گرفته شده است.

طرفداران مستقیم درایو چرخ های فن را به طور مستقیم به شفت موتور متصل می کنند و معمولا با درایوهای فرکانس متغیر (VFD) استفاده می شوند. این باعث کاهش تلفات درایوهای مرتبط با کمربندها می شود و می تواند کارایی بالاتری داشته و سر و صدای کلی را کم کند.

آرایه های فن با استفاده از چندین طرفدار طرفداران درایو مستقیم، از یک فن بزرگ استفاده می کنند. به طور مناسب اعمال می شود، آرایه فن می تواند فضای کلی مورد نیاز برای AHU را در حالی که ارائه کار اضافی و کارایی با صرفه جویی در انرژی را کاهش می دهد. بسته به تعداد طرفداران، می توان آنها را با یک یا چند VFD کنترل کرد.

مانند بسیاری از چیزهای دیگر مربوط به AHU ها، هنگام استفاده از آرایه فن، باید اطمینان حاصل شود که اهداف پروژه به طور موثری مؤثر باشد.

بازیابی انرژی به طور فزاینده ای در AHU ها اعمال می شود و ممکن است با کدهای انرژی در برنامه های خاصی که درصد بالایی از هوای فضای باز دارند، مورد نیاز باشد.

بازیابی انرژی، ورودی هوایی را قادر می سازد تا گرما و رطوبت را با ایجاد هوای اگزوز توسط چرخ های پوشش داده شده یا مواد ویژه در یک صفحه تخت، تنظیم ضد جریان، را قادر می سازد. کاربرد موفقیت آمیز وابسته به بسیاری از عوامل، مهمتر از همه آب و هوا است. به طور کلی ساده ترين و مقرون به صرفه ترين کاربرد در هنگام استفاده از واحدهای هوايی اختصاص داده شده است.

تعمیرات اسپلیت

تعمیرات اسپلیت

به جای واحدهای سنتی هوا که هوا را در فضای باز و هوا باز می کنند، به طور فزاینده ای از واحدهای اختصاصی خارج از هوا استفاده می شود. برای بسیاری از اقلیم، سخت ترین قسمت کار AHU، درمان هوای فضای باز است. کویل ها باید برای اندازه گیری دمای بسیار شدید محیط مورد استفاده قرار گیرند.

در هوای مرطوب، رطوبت هوا نیاز به هوای پایین تر از توده هوای مخلوط هوا را خنک می کند، حتی اگر اشغال ساختمان ممکن است از درجه حرارت کمتری برای مقابله با دمای فضای فضایی برخوردار نباشد. علاوه بر این، مخلوط کردن مخازن و توالی های کنترل مربوط به آنها در حالت AHU، حالت های معمولی شکست هستند که همراه با راندگی سنسور می تواند منجر به بیش از حد تهویه (مصرف انرژی بالاتر) و یا تحت تهویه (ضعیف IAQ) شود.

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر ، چیلر جذبی و تراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسه است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
19 + 27 =