استانداردهای پمپ

تعرفه خدمات چیلر

تعرفه خدمات چیلر

تــــــــــهویه ارمغــــــــــان، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، هواساز، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

   

                                                                       

سیستم های تهویه مطبوع:

تعرفه خدمات چیلر، سیستم تهویه مطبوع تهویه مطبوع یک راه حل گرم و خنک برای خانه شما محسوب می شود. سیستم تهویه مطبوع مجهز به سیستم تهویه مطبوع مجهز به سیستم تهویه مطبوع است، اما با فن آوری اینورتر کانکتور، شما متوجه اختلاف در کیفیت راحتی و کیفیت هوا نیز خواهید شد. تمام سیستم های تهویه مطبوع جدید شامل فن آوری DC Inverter متعادل با سطوح بهره وری است که به شما یک راه حل گرم و سرد را ارائه می دهد.

سیستم مجتمع در یک روز در صورتی که خانه تک طبقه نصب شده باشد نصب شود. این سیستم با تخلیه و تخلیه ایمنی نصب می شود. فاضلاب ایمنی از طرف چاه و خروجی اصلی تخلیه می شود به خروجی ارائه شده توسط سازنده یا مالک.

اتصال برق استاندارد با سوئیچ خارجی جداگانه به یک طبقه یکنواخت. هر گونه ارتقا اضافی به متر جعبه اضافی است و می تواند مرتب شده باشد.

– تعمیر و نگهداری کم

– واحد فشرده در سقف پنهان شده است

– سیستم مبدل دی سی، استفاده از برق به طور موثر و موثر

– انعطاف پذیری لوله های طولانی

– آسان برای استفاده از کنترل سیمی

– عملیات قدرتمند

– رطوبت مستقل

تعرفه خدمات چیلر

تعرفه خدمات چیلر

کمپرسور چگونه عمل میکند:

تعمیر و تعویض کمپرسور،طرف سرد شامل یک شیر گسترش و یک کویل سرد است و معمولا بخشی از کوره شما یا نوع خاصی از گیرنده هوا است. کوره هوا را از طریق یک سیم پیچ اواپراتور، هوا را سرد می کند. سپس این هوا سرد در داخل خانه شما با استفاده از یک مجموعه ای از کانال های هوا پخش می شود. یک واحد پنجره بر اساس همان اصل عمل می کند، تنها تفاوت این است که هر دو طرف گرم و طرف سرد در یک واحد مسکونی قرار دارند.

کمپرسور (که توسط ترموستات کنترل می شود) “قلب” سیستم است. کمپرسور به عنوان پمپ عمل می کند و موجب می شود مبرد در سیستم جریان یابد. کار آن این است که در یک فشار کم، دمای پایین، مبرد در یک حالت گاز و با فشرده سازی این گاز، فشار و دمای مبرد را افزایش دهیم. این گاز با فشار بالا و درجه حرارت بالا به کویل کندانسور جریان می یابد.

:تعمیر و تعویض کمپرسور

کویل کندانسور مجموعه ای از لوله های با فن است که خارج از هوا در سراسر کویل ترسیم می کند. از آنجا که مبرد از طریق کویل کندانسور عبور می کند و هوای خنک کننده در خارج از هوا از طریق کویل عبور می کند، هوا از حرارت مایع جذب می کند که باعث می شود که مبرد به یک حالت مایع تبدیل شود. مایع با فشار بالا و درجه حرارت بالا به شیر گسترش می یابد.

سیم پیچ تبخیری یک سری لوله کشی است که به یک کوره یا هواکش متصل شده است که هوا را در داخل آن می سوزاند و موجب جذب گرما از هوا می شود. سپس هوا خنک شده به داخل خانه از طریق مجرای تحویل می شود. سپس مبرد به کمپرسور منتقل می شود و دوباره شروع به کار می کند.

تعرفه خدمات چیلر

تعرفه خدمات چیلر

فیلتر تهویه مطبوع:

تعمیر داکت اسپلیت، مهمترین کار تعمیر و نگهداری که کارآیی سیستم تهویه مطبوع را تضمین می کند این است که فیلتر ها را به طور مرتب جایگزین یا تمیز کنید. فیلترهای کثیف، مسدود شده، فیلتر جریان هوای معمولی را کاهش می دهند و کارایی سیستم را به میزان قابل توجهی کاهش می دهند.

با جریان هوای معمولی مانع می شود، هوا که از فیلتر خارج می شود، ممکن است خاک را مستقیما به سیم پیچ اواپراتور حمل کند و ظرفیت گرما جذب سیم پیچ را مختل کند. فیلترها در جایی در طول طول مجزا قرار دارند. مکان های فیلتر معمول در دیوار، سقف، کوره و یا در خود تهویه مطبوع هستند.

برخی از انواع فیلترها قابل استفاده مجدد هستند دیگران باید جایگزین شوند آنها در انواع مختلف و کارایی در دسترس هستند. فیلتر یا فیلتر هوا تهویه هوا را تمیز یا جایگزین هر ماه یا دو بار در طول فصل خنک کنندگی. فیلترها ممکن است نیاز بیشتری به مراقبت داشته باشند.

اگر سیستم تهویه مطبوع در حال استفاده مداوم است، در معرض شرایط گرد و خاک قرار می گیرد، یا حیوان خانگی خزدار در خانه. اگر از نوع فیلتر یکبار مصرف استفاده می کنید، همیشه عاقلانه است که چندین قسمت داخل خانه را نگه دارید.

تعرفه خدمات چیلر

تعرفه خدمات چیلر

چگونه تهویه مطبوع کار می کنند:

سیستم های تهویه مطبوع برای خنک کردن هوا در محیط داخلی استفاده می کنند و از قوانین فیزیکی قابل توجه استفاده می کنند: هنگامی که آلومینیوم به یک گاز تبدیل می شود (در فرایند تبدیل فاز)، گرما را جذب می کند. سیستم های تهویه مطبوع از این ویژگی تبدیل فاز بهره برداری می کنند و باعث می شود ترکیبات شیمیایی خاص به تبخیر و انباشته شدن دوباره و در یک سیستم بسته از کویل ها تبدیل شوند.

این ترکیبات شامل گاز هایی هستند که دارای ویژگی هایی هستند که می توانند در دمای نسبتا کم تغییر کنند. سیستم های تهویه مطبوع همچنین شامل طرفدارانی هستند که هوای داخلی گرم را بر روی این کویل های سرد و مبرد پر می کنند. در واقع سیستم تهویه مطبوع مرکزی یک سیستم کامل از کانالهای طراحی شده برای کانال هوای داخل و از این کوپلینگهای هوای سردپوشان را دارد.

تعرفه خدمات چیلر

تعرفه خدمات چیلر

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا