انواع کولرگازی

ترمینال در فنکویل

ولتاژ ترمینال در هر واحد فنکویل:

ولتاژ سیگنال ۰-۱۰ ولت می تواند از طریق یک پتانسیومتر ساده و چپ تنظیم شود یا ولتاژ سیگنال ۰-۱۰ ولت می تواند به وسیله کنترل کننده ترمینال در هر واحد فنکویل  به موتور های فن تحویل شود. سابق بسیار ساده و ارزان است، اما این دومین فرصت را به طور مداوم تغییر سرعت فن را بسته به شرایط مختلف / تاثیرات مختلف می دهد. این شرایط / معیارها می تواند تقاضای “زمان واقعی” برای هر دو حرارت یا خنک کننده، سطح اشغال، سوئیچ های پنجره، ساعتهای ساعت یا هر تعداد ورودی های دیگر از خود واحد، سیستم مدیریت ساختمان یا هر دو باشد.

دلیل این که این واحدهای کویل فن کویل، علیرغم پیچیدگی نسبی ظاهری آنها، تبدیل شدن به محبوبیت بیشتری نسبت به میزان بهره وری انرژی آنها در مقایسه با موتورهای AC رانده شده موتور آنها تنها چند سال پیش است. یک مبادله مستقیم، AC به DC، مصرف برق را ۵۰٪ کاهش می دهد، اما با استفاده از تقاضا و کنترل وابستگی به اتوبوس، سرعت کنترل می تواند تا ۸۰٪ صرفه جویی کند. در مناطقی از جهان که الزامات کارآیی انرژی قانونی برای فن کویل ها (مانند انگلستان) وجود دارد، واحدهای کویل فن کویل به سرعت در حال تبدیل شدن به تنها انتخاب هستند.

تعمیر مینی چیلر فنکویل

تعمیرات انواع چیلر، مینی چیلر، فنکویل، داکت اسپلیت، کولرگازی

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب تعمیرات انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری را در محل انجام میدهند. همچنین پرسنل متخصص این شرکت آمادگی دارند در هر ضمینه مربوط به رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه به شما سروران مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
14 + 19 =