ترموستات دیجیتال

ترموستات دیجیتال

ترموستات دیجیتال

برای خرید ترموستات کلیک کنید

تــــــــــهویه ارمغــــــــــان، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، هواساز، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

   

تصمیم گیری در مورد نصب یک سیستم تهویه مطبوع مجزا:

طرح طبقه برای خانه

ترموستات دیجیتال، طرح طبقه ی خانه ی خود را در نظر بگیرید زمانی که شما در حال برنامه ریزی سیستم تهویه مطبوع خود را به عقب چرخان. اگر از ابتدا ساختید، می توانید این سیستم را به برنامه های خود بسپارید. به همین ترتیب، اگر شما در حال نوسازی هستید، می توانید بر روی یک طرح طبقه ای که مناسب سیستم است، کار کنید.

اگر می خواهید مناطق را بهینه کنید، اطمینان حاصل کنید که طرح طبقه ای را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید تعداد سطوح در خانه، ابعاد هر اتاق، ارتفاع سقف و همچنین جهت اتاق را برای بهینه سازی سیستم تعیین کنید.

عایق بندی در اموال

مهم است که عایق کافی در خانه خود نصب کنید تا اطمینان حاصل شود که حرارت و خنک کننده در داخل ملک قرار دارد و از عایق ناکافی اجتناب می کند. تعیین سطح عایق باعث خواهد شد که درک بهتري از سیستم چرخه معکوس مورد نیاز باشد.

تعداد اتاقها و ساکنان

تعداد اتاقهای مورد نظر برای نصب AC و همچنین تعداد افرادی که در فضا زندگی می کنند را بررسی کنید. هنگامی که شما تصمیم به اندازه سیستم خود را تعیین اتاق ها و افراد واحد نیاز به خدمات مهم است تا اطمینان حاصل شود سیستم تهویه مطبوع کانال های معکوس انجام می شود به سطح مطلوب است.

فضای حفره برای کانال های تهویه مطبوع

اگر سیستم را در یک اموال موجود نصب می کنید، سیستم های باریک زیادی وجود دارد که می توانند در حفره های سقف یک فضای موجود قرار گیرند. از سوی دیگر، اگر اموال در دست ساخت است، گزینه های بیشتری برای انتخاب یک سیستم به وجود می آید زیرا حوزه های داخلی اموال در طول فرآیند ساخت کاملا در معرض قرار می گیرند و مجرای و سیستم را می توان بدون نیاز به حذف موجود حفره های سقف.

فضای بیرونی برای کمپرسور

در حالی که سیستم تهویه تهویه مطبوع در معرض نور خورشید در فضای باز به مقدار زیادی از فضای خالی استفاده نمی کند، باید محل قرار گیری این واحد را در نظر بگیرید و منطقه ای را انتخاب کنید که واحد را در آنجا نصب کند، در صورتی که نیاز به نگهداری در آینده باشد.

پیدا کردن یک فضای دور از اتاق خواب و همسایگان ایده آل است تا اطمینان حاصل شود که واحد کمپرسور در فضای باز شما یا کسی که در خواب در مجاورت واحد مزاحم شما نشود، مزاحم شما نخواهد بود.

ترموستات دیجیتال

ترموستات دیجیتال

نوع ساخت و ساز املاک

قبل از تصمیم گیری بر روی سیستم تهویه مطبوع مجزا، سیستم خود را در نظر بگیرید. خانه های ساخته شده ممکن است به اندازه کافی مناسب برای نصب یک واحد تهویه مطبوع نباشد.

چیلرهای هوا خنک کننده:

مشاوره کارشناسی مینی چیلر ، چیلرهای خنک کننده هوا کم هزینه نصب می کنند زیرا آنها تجهیزات کمتری دارند.

 • چیلرهای هوا خنک به فضای کمتری نیاز دارند، می توانند روی سقف نشسته و نیازی به یک اتاق مکانیکی ندارند. این به معنای فضای بیشتر درون ساختمان برای اهداف تجاری است.

 • چیلرهای هوا خنک نگهداری کمتری نسبت به چیلرهای خنک کننده آب دارند، زیرا آنها تجهیزات کمتری دارند

 • سیستم های خنک کننده هوا هوا بسیار ساده تر طراحی شده و نیازی به مجموعه ای دیگر از پمپ ها برای خازن نیست

مضرات

 • چیلرهای خنک کننده هوا در خارج از ساختمان نشسته اند، طرفداران و کمپرسورهای آنها سر و صدای ایجاد می کنند که ممکن است مناطق اطراف آن بتوانند بشنوند، اگر چه برخی از اقدامات می تواند برای کاهش این کار انجام شود

 • چیلرهای خنک کننده هوا به طور معمول به عنوان چیلرهای خنک کننده آب به مدت طولانی کار نمی کنند، زیرا در معرض آفتاب، باران، یخ، برف و باد هستند که مواد را خراب می کنند.

 • چیلرهای خنک کننده هوا می توانند از آسیب، انسداد و مسائل مربوط به گردش مجدد رنج ببرند.

متاسفانه بسیاری از صاحبان ساختمان می خواهند ارزان ترین قیمت پیشاپیش، اما این یک ایده بد است، زیرا به دلیل کمی اضافی آنها می تواند یک چیلر کارآمد تر است که ارزان تر به کار خواهد بود به خصوص به عنوان چیلرها می تواند در حدود ۱۵ تا ۲۵ سال در عمل، بنابراین برای چندین بار هزینه خود را پرداخت کرده و باعث کاهش انتشار گازهای گلخانه ای خواهد شد.

ترموستات دیجیتال

ترموستات دیجیتال

چیلر:

سرویس مینی چیلر ، یک چیلر می تواند به عنوان یک سیستم تبرید که آب را خنک می شود تحقق یابد. سیستم های تهویه هوا و رطوبت هوا هوا را در حالی که یک چیلر با استفاده از همان عملیات یخچال، آب، روغن یا سایر مایع ها را سرد می کند. سپس این محلول سرد را می توان برای خنک سازی در طیف گسترده ای از عملیات مورد استفاده قرار داد. برخی از رایج ترین برنامه ها عبارتند از:

 1. صنعت پلاستیک: خنک کردن پلاستیک داغ که تزریق شده، منفجر شده، اکسترود یا مهر شده است.

 2. چاپ غلطک گرم صنعت خنک کننده به علت اصطکاک و کوره درمان جوهر همراه با لامپ های ماوراء بنفش نیز برای اهداف درمان.

 3. صنعت پزشکی: سیستم های MRI – واحد MRI بیمارستان نیاز به خنک کردن برای کار درست دارد.

 4. صنعت تهویه مطبوع: سیستم های تهویه مطبوع در مقیاس بزرگ، این آب سرد را در مناطق خاصی از ساختمان های بلند پرورش می دهد. سیستم های حمل و نقل هوا برای هر منطقه باز و بستن جریان آب از طریق منطقه خاص نگه داشتن هوا از اتاق ها در دمای مطلوب.

 5. صنعت برش لیزری: تکنولوژی ماشین هایی تولید کرده است که می توانند محصولات فولادی بسیار خاصی را با استفاده دقیق از دستگاه برش لیزری برش دهند. این لیزرها در دمای بسیار بالا عمل می کنند و باید به درستی اجرا شوند.

 6. صنعت آبجوسازی – خنک کننده کتری در تخمیر تبدیل به یک صنعت آینده که در آن چیلر برای حفظ کتری و منطقه ذخیره سازی آبجو در دمای پایین استفاده می شود.

ترموستات دیجیتال

ترموستات دیجیتال

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا