بهینه سازی تابلو فرمان

برج خنک کننده:

بهینه سازی تابلو فرمان، برج های خنک کننده به طور کلی برای ارائه آب سرد به تولید برق و فرایندهای مکانیکی استفاده می شود. نیروگاه هایی که در نزدیکی دریاچه ها و رودخانه ها قرار دارند از برج های خنک کننده استفاده می کنند تا آب گردشی را خنک کنند، که در خازن گرم شده است.

چیلرها در برنامه های کاربردی مورد استفاده قرار می گیرند که توسط گرمای اضافی که توسط آن خنثی می شود تحت تاثیر قرار نمی گیرد. در واقع، حرارت اضافی برای گرم کردن گیاه در زمستان استفاده می شود. شایع ترین برنامه های کاربردی چیلر شامل استفاده در صنایع پلاستیکی و کاربردهای تبرید می باشد.

کارایی مصرف برق

یک برج خنک کننده با استفاده از پمپ ها برای گردش آب عرضه می شود. پمپ ها توان مصرف زیادی دارند. فن های مورد استفاده در برج های خنک کننده همچنین برق مصرف می کنند؛ با این حال، برج های خنک کننده ظرفیت خنک کننده را به میزان قابل توجهی افزایش می دهند که به خنک کننده انرژی بیشتر تبدیل می شود.

چیلرها توسط کمپرسورها و مبدل های حرارتی هدایت می شوند و بنابراین به عنوان انرژی کارآمد نیستند. در مقایسه با چیلرها، چیلرهای آب سرد، در مقایسه با میزان مصرف انرژی، کارایی مطلوب را ارائه می دهند.

سطح مرطوب گرما را بهتر از یک سطح خشک می کند؛ از این رو، یک چیلر آب خنک کننده ۱۰ درصد کمتر از چیلرهای هوا خنک کننده مصرف می کند.

اگر شما به دنبال تفاوت بین برج خنک کننده هستید این پست برای شما مناسب است. در حالی که هر دو نقش مهمی در ساختمان های تجاری یا فرآیندهای صنعتی ایفا می کنند، آنها مشاغل مختلفی را برای انجام و کار با هم دارند.

بهینه سازی تابلو فرمان

بهینه سازی تابلو فرمان

تفاوت در چیست؟

هر دو برج خنک کننده و چیلرها برای حذف حرارت از مایعات طراحی شده اند. این مایعات برای خنک کردن پروسه های صنعتی مانند نیروگاه ها یا استفاده از سیستم های تهویه مطبوع در ساختمان های بزرگ تجاری مورد استفاده قرار می گیرند.

هر دو از این قطعات تجهیزات بسته به نقش آنها در یک محیط متفاوت است، کدام اجزای آنها تشکیل شده است و نوع تجهیزاتی که آنها قدرتمند و خنک هستند.

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر ، چیلر جذبی و تراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسه است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست