موتورهای فن و پمپ، مسئولیت بیشتر مصرف انرژی در برج های خنک کننده و مدارهای آب مربوطه را بر عهده دارند و بسیاری از برنامه های کاربردی وجود دارد که در آن ۲۴ ساعت شبانه روز کار می کنند. بنابراین، با جایگزینی این موتورها با مدل های با کارآیی بالاتر، امکان دستیابی به صرفه جویی در انرژی، قابل توجه می باشد.

موتورها در ایالات متحده دارای سه سطح بهره وری هستند، جایی که NEMA Premium بالاترین عملکرد را نشان می دهد. به عنوان مثال، طبق گفته NEMA میانگین سطح کارایی موتور ۴۶۰ V، ۱۵ HP، ۱۸۰۰ دور در دقیقه، موتور کاملا خنک شده به صورت زیر است:

  • کارایی استاندارد: ۸۶٫۶٪
  • مصرف انرژی: ۹۱٫۱٪
  • بهره وری: ۹۲٫۴٪

در این مورد، ارتقاء از بهره وری استاندارد، ۵٫۸ درصد افزایش خواهد داشت. پس انداز سالانه نسبت به ساعت کل موتور هر ساله افزایش می یابد که معمولا در مورد برج های خنک کننده زیاد است.

نتایجی که اظهار شده نشان میدهد که، برج های خنک کننده نقش مهمی در هر دو محیط تجاری و صنعتی ایفا می کنند. در تسهیلات تجاری بزرگ، چیلرهای آب سرد خنک کننده به مراتب نسبت به تهویه مطبوع هوا سرد بیشتر هستند. اگر چه چیلرهای هوا خنک به برج خنک کن نیاز ندارند، مزایای بهره وری از چیلرهای آب خنک کننده هزینه های اضافی را جبران می کند. در محیط های صنعتی، آب یک محیط خنک کننده عملی و بسیار قابل دسترس است و برج های خنک کننده یک راه مقرون به صرفه برای از بین بردن گرما از آب برای گردش است.

تهویه ارمغان، ارائه دهنده خدمات تخصصی تهویه مطبوع. تعمیر و راه اندازی انواع چیلر صنعتی و خانگی، مینی چیلر. چیلر جذبی، تراکمی، و تخلیه آب چیلر.تعمیر و سرویس انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت .تعمیر و سرویس انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری.تعمیر و سرویس انواع پکیج زمین و دیواری.تعمیر انواع هواساز صنعتی، خانگی و آپارتمانی.تعمیر و نگهداری موتورخانه های حرارتی و برودتی و مشعل. رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن، خدمات سرویس و نگهداری سالیانه

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست