قیمت چیلر

اواپراتور چیلر هوا خنک

اواپراتور چیلر هوا خنک

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر ، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

                                                                       

اواپراتور در یک چیلر هوا خنک

انواع مختلفی از شیرهای توسعه چیلر وجود دارد که شایع ترین آنها در بازسازی حرارتی است، خلبان شیپور خنک کننده، شیر توسعه ی الکتریکی و شیر گسترش دریچه ثابت است. دریچه توسعه ی الکتریکی خلبان کنترل شیر حرارتی.

دریچه یاب حرارتی خروجی بخار: تبخیر کننده بین شیر گسترش و کمپرسور قرار دارد، هدف آن جمع آوری گرما ناخواسته از ساختمان است و این را به مبرد منتقل می کند تا آن را به خنک کننده منتقل کند برج و رد شد آب سرد هنگامی که حرارت توسط مبرد منفجر می شود، این “آب سرد” سپس در اطراف ساختمان به منظور تهویه مطبوع پمپ می شود، این “آب سرد” سپس به تبخیر کننده بازگردانده می شود که حرارت آن را از ساختمان بیرون می آورد.

اواپراتور در یک چیلر هوا خنک

اواپراتور در یک چیلر هوا خنک کننده اواپراتور در یک چیلر آب سرد سرد واحد برق: واحد قدرت یا به طور مستقیم به چیلر نصب می شود و یا می توان جدا و نصب شده به دیوار اتاق کارخانه با کابل برق بین آنها در حال اجرا است. هدف از واحد قدرت کنترل جریان برق به چیلر است. این معمولا شامل یک استارت، قطع کننده مدار، کنترل کننده سرعت و تجهیزات نظارت بر قدرت است.

واحد قدرت کنترل: کنترل کننده معمولا بر روی چیلر نصب می شود. هدف این است که به بررسی جنبه های مختلف عملکرد چیلرها و کنترل آنها با انجام تنظیمات. واحد کنترل آلارم را برای تیم های مهندسی تولید می کند و با خیال راحت سیستم را برای جلوگیری از آسیب به واحد خاموش می کند.

اتصالات BMS معمولا برای کنترل و نظارت از راه دور وجود دارد. جعبه آبپاش کنترل کننده چیلر: جعبه آب به اواپراتورها و همچنین خازن های چیلرهای آب سرد تعبیه شده است. هدف جعبه آب جریان مستقیم است و همچنین برای جدا شدن ورود و خروج. بسته به تعداد گذرها در اواپراتور و کندانسور، جعبه های آب ممکن است ۱-۲ ورودی فلنج یا سوراخ خروجی داشته باشند یا آنها می توانند به طور کامل بسته بندی شده و فقط به مسیر هدایت دوباره هدایت شوند.

تعمیر و سرویس تخصصی، چیلر، مینی چیلر، کولرگازی ، داکت اسپلیت، فن کویل ، فنکوئل ، اسپلیت، برج خنک کن ، کمپرسور، موتورخانه

تهویه ارمغان، ارائه دهنده خدمات تخصصی تهویه مطبوع.

 تعمیر و راه اندازی انواع چیلر صنعتی و خانگی، مینی چیلر. چیلر جذبی، تراکمی، و تخلیه آب چیلر.

 تعمیر و سرویس انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت .

تعمیر و سرویس انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری.

تعمیر و سرویس انواع پکیج زمین و دیواری.

تعمیر انواع هواساز صنعتی، خانگی و آپارتمانی.

تعمیر و نگهداری موتورخانه های حرارتی و برودتی و مشعل.

رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن، خدمات سرویس و نگهداری سالیانه

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
6 + 12 =