انواع کمپرسور

 کمپرسور متقاطع:

پیچ روتاری: کمپرسور چیلر پیچ یا اسپیلت دارای دو روتور پیچ خورده در یک محفظه ثابت است. همانطور که چرخ دنده ها چرخانده می شوند، گاز با کاهش مستقیم حجم بین دو روتور فشرده می شود. ظرفیت توسط یک سوپاپ ورودی کشویی یا درایو متغیر سرعت (VSD) بر روی موتور کنترل می شود. ظرفیت ها بین ۲۰ تا ۴۵۰ تن می باشد.

کمپرسور پیچ:

سانتریفیوژ: کمپرسور سانتریفیوژ بسیار شبیه یک پمپ آب گریز از مرکز عمل می کند، با یک پروانه ی فشرده سازی مبرد. چیلرهای سانتریفیوژ ظرفیت خنک سازی بالا با طراحی فشرده ارائه می دهند. آنها می توانند با هر دو ورودی ورودی و درایو متغیر سرعت برای تنظیم کنترل کنترل ظرفیت آب کنترل شده مجهز شوند. ظرفیت ۱۵۰ تن و بیشتر است.

انواع کمپرسور

کمپرسور سانتریفیوژ:

سانتریفیوژ اصطکاکی: این طراحی با صرفه جویی در انرژی، از تکنولوژی تحمل مغناطیسی استفاده می کند. کمپرسور چیلر بدون نیاز به روانکاری است و دارای یک موتور DC با سرعت متغیر با رانندگی مستقیم برای کمپرسور چیلر سانتریفیوژ است. ظرفیت ها از ۶۰ تا ۳۰۰ تن متغیر است.

 چیلرهای جذبی از یک منبع گرما مانند گاز طبیعی یا بخار بخار برای ایجاد یک چرخه یخچال استفاده می کنند که از فشرده سازی مکانیکی استفاده نمی کنند. از آنجا که در Northwest U.S. چند دستگاه جذب وجود دارد، این سند تنها چیلرهای فشرده سازی مکانیکی را پوشش می دهد.

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب تعمیرات انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری را در محل انجام میدهند. همچنین پرسنل متخصص این شرکت آمادگی دارند در هر ضمینه مربوط به رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه به شما سروران مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست