“انواع چیلرها”

چیلرها بخشی جدایی ناپذیر از نگهداری ساختمان های تجاری بزرگ در طول ماه های گرم هستند. آنها معمولا با یک برج خنک کننده کار می کنند که به کاهش دمای کلی سیستم خنک کننده کمک می کند. دو دسته اصلی از چیلرها وجود دارد: چیلرهای هوا و آب.

انواع مختلف چیلرها:

۳ نوع چیلر وجود دارد که چیزهایی را با استفاده از هوا، آب و تبخیر خنک می کند. هر نوع ممکن است بر اساس چگونگی انجام هر یک از این هدف، زیر شاخه ها باشد. فناوری متفاوت است و بسته به سن ساختمان شما مالک یا مدیریت نوع چیلر شما ممکن است به یکی از دسته های زیر متناسب باشد.

  • چیلرهای هوا
  • چیلرهای آب
  • چیلرهای چگالی تبخیری
  • چیلرهای مجزا
  • چیلرهای پیچشی روتاری
  • چیلرهای گریز از مرکز
  • چیلرهای گریز از مرکز اصطکاک
  • چیلرهای راننده پیچ
  • چیلر جذب

چیلرهای هوا خنک:

چیلرهای هوا خنک را می توان در پیکربندی های مختلف تقسیم کرد و یا به عنوان یک واحد واحد استفاده می شود. چیلرهای هوا در اندازه های مختلف از ظرفیت های کوچک تا مدل های ۱۰۰ تن متفاوت است که برای خنک سازی ساختمان های تجاری استفاده می شود.

فنکوئل ، اسپلیت

تفاوت بین چیلرهای آب سرد وچیلر هوا خنک ، این است که چیلرهای هوا از منبع هوای به عنوان منبع تغذیه و یک فن که هوا را بیش از سیم پیچ حرکت می دهد استفاده می کنند. از طرف دیگر، چیلرهای آب از آب به عنوان منبع تغذیه و یک پمپ استفاده می کنند که آب را از طریق کندانسور به برج خنک کننده هدایت می کند و آن را به جو خارج می کند.

چیلرهای آب خنک:

چیلرهای آب دستگاه های مکانیکی / سیستم های تبرید هستند که برای رطوبت هوا و مایعات خنک در تاسیسات صنعتی و تجاری مورد استفاده قرار می گیرند. چیلرهای آب دارای کاربردهای فراوانی از استفاده از فرایند به خنک سازی فضا هستند. تفاوت بین چیلرهای آب و هوا این است که آب به یک برج خنک کننده برای خنک کردن آب در یک چیلر آب ارسال می شود.

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب تعمیرات انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری را در محل انجام میدهند. همچنین پرسنل متخصص این شرکت آمادگی دارند در هر ضمینه مربوط به رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه به شما سروران مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست