یک دستگاه تهویه هوا و یا واحد تهویه هوا (که اغلب به نام AHU نامیده می شود) برای تهویه هوا و گردش هوا به عنوان بخشی از سیستم تهویه هوا استفاده می شود. دستگیره هوا معمولا شامل عناصر دمنده، گرمایش یا خنک کننده، قفسه های فیلتر یا اتاق فیلتر ، آستناتورهای صدا و دمپر ها می باشد.
دستگیره های کوچک هوا، واحد های ترمینال نامیده می شوند و ممکن است شامل یک فیلتر هوا، کویل و دمنده باشند. این واحدهای کوچک نیز کویل های دمنده یا واحدهای فن کویل نامیده می شود. یک هواگیر بزرگتر که ۱۰۰٪ هوای بیرونی را در خود دارد و هیچگونه پخش مجدد هوا ندارد، به عنوان یک واحد (MAU) شناخته می شود.
دستگیره هوائی که برای استفاده در فضای باز طراحی شده است، معمولا روی سقف، به عنوان یک واحد پشت بام (RTU) شناخته می شود. یک چیلر، گرمای مایع را از طریق فشرده سازی بخار یا چرخه تبرید جذب می کند.


جریان مایع خنک کننده، از طریق لوله ها، در یک ساختمان عبور می دهند. و از طریق کویل ها ، واحدهای فن کویل یا دیگر سیستم ها، خنک سازی و معمولا رطوبت هوا در ساختمان وارد می کند. دو نوع چیلر وجود دارد چیلر هوا خنک یا آب خنک.
چیلرهای خنک کننده هوا معمولا خارج هستند و از کویل های کندانسور خنک شده توسط هوا محسوب می شوند. چیلرهای آب سرد معمولا درون یک ساختمان قرار می گیرند و از این چیلرها بوسیله گردش مجدد آب گرم به خنک کننده، نظیر یک برج خنک کننده در فضای باز استفاده میشود.
تهویه ارمغان، ارائه دهنده خدمات تخصصی تهویه مطبوع. تعمیر و راه اندازی انواع چیلر صنعتی و خانگی، مینی چیلر. چیلر جذبی، تراکمی، و تخلیه آب چیلر.تعمیر و سرویس انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت .تعمیر و سرویس انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری.تعمیر و سرویس انواع پکیج زمین و دیواری.تعمیر انواع هواساز صنعتی، خانگی و آپارتمانی.تعمیر و نگهداری موتورخانه های حرارتی و برودتی و مشعل. رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن، خدمات سرویس و نگهداری سالیانه

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست