فن کویل سقفی

انواع چیلر مینی چیلر

انواع چیلر مینی چیلر

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر ، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

                                                                       

انواع سیستم های چیلر و مینی چیلر:

  1. پنجره تهویه مطبوع: این نوع واحد برای خنک کردن اتاق یک اتاق طراحی شده است. در این تهویه مطبوع تمام اجزای، یعنی کمپرسور، کندانسور، شیر توسعه یا کویل، اواپراتور و کویل خنک کننده در یک جعبه بسته می شوند. این واحد در پنجره قرار دارد. از این رو، این گزینه زیبایی شناختی نیست. اما اگر بخواهید یک اتاق را خنک نگه دارید، این گزینه ارزان ترین است.

  2. تهویه مطبوع تقسیم: این واحد شامل دو بخش است: فضای باز، که کمپرسور، کندانسور و شیر توسعه را در خود جای می دهد. و داخلی، که از سیم پیچ اواپراتور و فن خنک کننده تشکیل شده است. سیستم تهویه مطبوع تقسیم می تواند برای خنک کردن یک یا دو اتاق استفاده شود.

  3. تهویه مطبوع بسته: این نوع دستگاه مناسب برای خنک کردن چندین اتاق یا یک فضای بزرگ در خانه یا دفتر خود می باشد. دو بسته ممکن با واحد بسته وجود دارد. در اولین اول، تمام اجزای، یعنی کمپرسور، کندانسور (که می تواند هوا را خنک و یا آب سرد)، دریچه گسترش و اواپراتور در یک جعبه قرار گرفته است.

  4. هوا سرد شده توسط دمنده ظرفیت بالا پرتاب می شود و از طریق کانال های مختلف از طریق اتاق های مختلف جریان می یابد. در ترتیب دوم، کمپرسور و کندانسور در یک پوشش قرار می گیرند. گاز فشرده از طریق واحدهای جداگانه عبور می کند که شامل شیر گسترش و کویل خنک کننده است که در اتاق های مختلف قرار دارد.

  5. سیستم تهویه مطبوع مرکزی: این واحد در درجه اول برای خنک سازی ساختمان های بزرگ، خانه ها، دفاتر، کل هتل ها، کارخانه ها و غیره استفاده می شود. سیستم مرکزی تهویه مطبوع شامل یک کمپرسور بزرگ است که توانایی تولید صدها تن هوا تهویه اگر یک منطقه بزرگ برای خنک کردن داشته باشید، تهویه مطبوع مرکزی تنها راه رفتن است.

تعمیر چیلر داکت اسپلیت

انواع چیلر مینی چیلر

 

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب تعمیرات انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری را در محل انجام میدهند.

همچنین پرسنل متخصص این شرکت آمادگی دارند در هر ضمینه مربوط به تعمیر و رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه چیلرهای اکسیژن به شما سروران مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
12 + 24 =