کولر گازی های ال جی مدل Next Plus II NP187SK1 18000

انواع چیلر و فنکویل

انواع چیلر و فنکویل

انواع سیستم های تهویه هوا:

اصطلاحات توصیف انواع مختلف سیستم های تهویه مطبوع می تواند گیج کننده باشد. بعضی از رایج ترین آنها عبارتند از سیستم های پنجره، قابل حمل، مرکزی، تقسیم شده و بدون مجوز. برای کسی که در این موضوع کاملا ناقص نیست، انتخاب سیستم درست سخت است.

هر طراح معتبر تهویه مطبوع توصیه می کند انواع مختلف تهویه مطبوع برای برنامه های مختلف. شایعترین آنها در زیر شرح داده شده است. انتخاب بهترین سیستم تهویه مطبوع برای شما بستگی به عوامل مختلف دارد.

انواع چیلر و فنکویل

چنین عواملی شامل اندازه اتاق خنک کننده و میزان گرما به طور معمول در فضای نگرانی تولید می شود. یک حرفه ای تهویه مطبوع به دقت همه عوامل را در نظر خواهد گرفت تا پیشنهادی مناسب برای فضای شما ارائه شود.

تهویه ارمغان، ارائه دهنده خدمات تخصصی تهویه مطبوع. تعمیر و راه اندازی انواع چیلر صنعتی و خانگی، مینی چیلر. چیلر جذبی، تراکمی، و تخلیه آب چیلر.تعمیر و سرویس انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت .تعمیر و سرویس انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری.تعمیر و سرویس انواع پکیج زمین و دیواری.

تعمیر انواع هواساز صنعتی، خانگی و آپارتمانی.تعمیر و نگهداری موتورخانه های حرارتی و برودتی و مشعل. رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن، خدمات سرویس و نگهداری سالیانه

انواع چیلر و فنکویل

تعمیر چیلر داکت اسپلیت

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب تعمیرات انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری را در محل انجام میدهند. همچنین پرسنل متخصص این شرکت آمادگی دارند در هر ضمینه مربوط به تعمیر و رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه چیلرهای اکسیژن به شما سروران مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
5 + 17 =