تعمیر انواع چیلر تراکمی

انواع مختلف تهویه هوا

انواع مختلف تهویه هوا

تــــــــــهویه ارمغــــــــــان، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، هواساز، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

     

به طور معمول، AHU ها دارای ویژگی های خاصی هستند که در نوع FCU وجود ندارد. AHU ها چند بخش برای گرم کردن و حتی رطوبت دارند. FCU ها بخش هایی مانند این را ندارند. شاید تنها مزیتی که FCU نسبت به AHU دارد این است که عموما FCU ها می توانند آب را کنترل کند.

علاوه بر این، AHU ها می توانند چندین فن یا دمنده را در سیستم خود نصب کنند. به طور سنتی، دمنده های AHU در نقطه ای قرار می گیرند که کانال ها از آن می آیند یا در انتهای انتهای واحد کنترل کننده هوا قرار می گیرند.

FCU ها یک رویکرد متفاوت نسبت به بقیه دارند. به دلیل اندازه کوچک آن، طرفداران آنها معمولا در فضای واحدها از آنها استفاده میکنند. نتیجه، یک سر و صدای ناخوشایند جزئی است که در نزدیکی شنیده می شود. این می تواند به عنوان تنها مزیت مطلوب سیستم FCU در نظر گرفته شود.

خلاصه:

  1. AHU به طور کلی یک سیستم بزرگتر از FCU است.
  2. AHU پیچیده تر از FCU است و AHU اغلب در موسسات یا فضاهای بزرگتر استفاده می شود.
  3. سیستم AHU معمولا کانال های هوا دارد، در حالی که FCU هیچ کانالی ندارد.
  4. سیستم AHU هوای بیرونی را می دمد، در حالی که FCU اساسا هوای داخل را پخش می کند.
  5. AHU دارای بخشی برای گرم کردن و رطوبت دارند، در حالی که FCU هیچ کدام را ندارد.
  6. FCU اغلب پر سر و صدا تر از AHU هستند.

 

انواع مختلف تهویه هواانواع مختلف تهویه هوا

تفاوت بین یک تهویه مطبوع و یک تهویه هوا چیست؟

تعمیرات اسپیلیت، دستگیره های هوا بخش مهمی از سیستم تهویه مطبوع کلی خود هستند، اما آنها سیستم تهویه مطبوع کامل نیستند.

یک هواگیر مسئول مسکن تجهیزات لازم برای انتقال هوا از طریق خانه یا کسب و کار شما است. در بیشتر موارد، آن در داخل قرار گرفته و سیستم های گرمایشی و خنک کننده را فعال می کند.

دستگیره های هوا مانند یک کوره ظاهر می شوند و گاهی حتی برای یک اشتباه می شوند. دستگیره های هوا را می توان با پمپ گرما یا تهویه مطبوع کار کرد. این شامل سیم پیچ داخلی است که بسته به تنظیماتی که سیستم شما در حال اجرا است، برای گرم و خنک کاری استفاده می شود.

واحد های تهویه مطبوع عبارتند از کندانسور و معمولا در خارج از خانه و یا کسب و کار شما نگه می دارد. سیستم های تهویه مطبوع به طور فعال گرما را خارج از ساختمان از طریق اجزای مختلف پیکربندی شده با هم مخلوط می کنند و سپس این هوای گرم به خارج هدایت می شود.

در طول فرایند، هوا از طریق سیستم از طریق کانال های بازگشت و بیش از یک سیم پیچ مبرد حرکت می کند. به جای افزودن هوای سرد به اتاق، چیزی است که احساس می کند، سیستم واقعا هوای داغ را می کشد و سپس همان هوا (بدون گرما) را به ساختمان باز می گرداند.

تفاوت بین دستگیره هوا و واحد یخچال چیست؟

یک دستگاه تهویه هوا و یک واحد متراکم کننده اجزای مختلفی برای پمپ گرما و سیستم تهویه مطبوع استفاده می شود. در حالی که واحدهای خنک کننده معمولا در بیرون از خانه یا ساختمان واقع می شوند، هواگیرها معمولا در داخل قرار می گیرند.

دستگیره های هوا هوا را از طریق سیم پیچ اواپراتور برداشته و سپس آن را در تمام ساختمان انتقال دهید. آنها بر اساس سیستم دودویی تکیه می کنند که هر اتاق را به همان اندازه خنک و یا گرم می کند. اجزای اصلی موجود در یک واحد تغلیظ کننده یک کمپرسور و کویل کندانسور هستند.

قدرت خنک کننده طیف گسترده ای از دستگیره های قابل حمل آب سرد برای اجاره، حتی در آخرین لحظه یا در شرایط اضطراری ارائه می دهد. تمام واحدهای ما با کیفیت و قابل اطمینان قابل اعتماد، انرژی کارآمد و در انواع مختلفی از مشخصات – از ۵۰۰۰ CFM تا ۲۰،۰۰۰ CFM در دسترس هستند.

انواع مختلف تهویه هوا

انواع مختلف تهویه هوا

این دستگیره های هوای محکم برای خنک کننده در مقیاس بزرگ ایده آل هستند. علاوه بر این، ما ارائه می دهیم واحدهای که تریلر نصب شده، skid نصب شده و یا طراحی شده با کاستورهای گردان برای تحرک آسان است.

چگونگی انتخاب واحد تهویه هوا:

تعمیرات تخصصی کولرگازی ، واحدهای بارگیری هوا در تمام اشکال و اندازه ها قرار دارند. یادگیری تعادل و اولویت بندی تمام انتخاب های مربوط به عملکرد، کارایی، قابلیت نگهداری و محدودیت فضا.

واحد کنترل هوای یک قطعه یکپارچه از تجهیزات شامل فن ها، کوره های گرم و خنک کننده، دمنده های کنترل هوا، فیلتر ها و صدا خفه کن ها است. واحدهای تصفیه هوا اغلب به نام AHU می باشند.

هدف از این تجهیزات، جمع آوری و ترکیب هوا در فضای باز با بازگشت از فضای ساختمان است. مخلوط هوا سپس خنک و یا گرم می شود، پس از آن به فضای ساختمان از طریق یک سیستم مجرای ساخته شده از لوله های قطر ۵ فوت تخلیه می شود.

هوای هدرلر معمولا با سیستم های گرمایش / خنک کننده (HVAC) در ساختمان های تجاری مرتبط است. اینها معمولا سیستم های بسیار بزرگ هستند که ۲۰۰۰ CFM را به ۱۰،۰۰۰ CFM و بالاتر می برند.

آنها ممکن است در بالای سقف یا در اتاق مکانیکی بزرگ واقع در ساختمان نصب شوند. آنها اغلب دارای یک اقتصادساز یا دمپر ورودی هستند که اجازه می دهد تا مقدار کمی از هوای بیرون و یا آرایش هوا را از طریق هواگیر دستگیر شود.

  1. در مورد چگونگی صرفه جویی در انرژی در سیستم های HVAC که از AHU ها استفاده می شود، یاد بگیرید.

یک تعریف اساسی از یک واحد کنترل هوای (AHU) ممکن است یک جعبه با فن، کویل ها و فیلترها باشد. از این جا می توان به طور قابل توجهی پیچیده تر شد.

انتخاب مناسب یک دستگیره هوا نیاز به پاسخگویی به سوالات بی شماری دارد از جمله “چه قابلیت هایی مورد نیاز است؟” تا “آیا مناسب خواهد بود؟” تنها پس از ایجاد این محدودیت های اساسی پروژه می تواند هنر ارزیابی و انتخاب AHU آغاز شود.

قبل از شروع این فرایند، مهم است که متوجه شوید که انتخاب “کامل” برای هر AHU به عنوان بسیاری از معیارهای رقابتی وجود نخواهد داشت، و کمترین هزینه، مصالحه را مجبور می کند.

انواع مختلف تهویه هوا

انواع مختلف تهویه هوا

این کار مهندس برای تعادل و اولویت بندی همه تصمیمات مربوط به عملکرد، کارایی، نگهداری و محدودیت فضا برای انتخاب یک واحد با کمترین هزینه چرخه زندگی برای یک برنامه داده شده است

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا