کولرهای گازی

سیستم های خنک کننده

انواع سیستم های خنک کننده:

تهویه مطبوع خنک کننده، پیچیده تر از سیستم های گرمایشی است. به جای استفاده از انرژی برای ایجاد حرارت، تهویه مطبوع از انرژی برای گرما خارج می کند. شایع ترین سیستم تهویه مطبوع با استفاده از یک چرخه کمپرسور (مشابه با یخچال و فریزر خود) برای انتقال حرارت از خانه به خارج از منزل استفاده می شود.

خانه خود را به عنوان یک یخچال تصویر کنید. یک کمپرسور در خارج وجود دارد که با یک مایع مخصوص به نام مبرد منجمد پر شده است. این مایع می تواند بین مایع و گاز به عقب و جلو تغییر کند. همانطور که تغییر می کند، گرما جذب می کند یا گرما را آزاد می کند، از این رو برای انتقال گرما از یک مکان به مکان دیگر، از جمله داخل یخچال و فریزر به خارج استفاده می شود. ساده، درست است؟

این فرایند با تمام کنترل ها و دریچه های درگیر بسیار پیچیده تر می شود. اما اثر آن قابل توجه است. یک تهویه مطبوع گرما را از یک محل خنک تر می گیرد و آن را در یک محل گرمتر، که به نظر می رسد علیه قوانین فیزیک کار می کند، رها می کند. البته، فرایند این است که، البته، برق است – در واقع خیلی از آن.

تفاوت پکیج و موتورخانه در مصرف گاز

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب تعمیرات انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری را در محل انجام میدهند. همچنین پرسنل متخصص این شرکت آمادگی دارند در هر ضمینه مربوط به رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه به شما سروران مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
18 + 14 =