تعمیر هواساز اکسیژن

انواع داکت اسپیلت

انواع داکت اسپیلت

تن_تبرید:

انواع داکت اسپیلت، تبريد فرآيندی است كه طی آن گرما از محيط با دمای پايين تر به محيطی با دمای بالاتر حركت می كند بنابراين نياز به انرژی دارد.
دستگاه های سرد كننده بايد دارای يك سيستم تعين ظرفيت باشند تا امكان مقايسه آنها وجود داشته باشد. برای اندازه گيری قدرت سرمايی در دستگاه های سرد كننده كوچك از وات و در دستگاه های بزرگ تر از كيلوات استفاده می شود.
براي ارزيابی قدرت دستگاه های سرد كننده واحد ديگری وجود دارد و به زمانی بر می گردد كه از يخ براي سرد كردن استفاده می كردند.
در اين روش قدرت سرمايی دستگاه های كوچك را به بی تی يو در ساعت و قدرت سرمايی دستگاه بزرگ تر را به تن سرمايی می سنجند. يك تن سرمايی معادل سرمايی است كه يك تن يخ در اثر ذوب شدن در ٢٤ساعت توليد می كند و معادل ١٢٠٠٠ بی تی يو در ساعت است.

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب تعمیرات انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری را در محل انجام میدهند. همچنین پرسنل متخصص این شرکت آمادگی دارند در هر ضمینه مربوط به رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه به شما سروران مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر ، چیلر جذبی و تراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

انواع داکت اسپیلت

انواع داکت اسپیلت

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسه است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
9 + 10 =