آشنایی و نگهدای از کولرهای گازی

انواع تهویه مطبوع

  • :انواع تقسیم سیستم تهویه مطبوع

  • تقسیم سیستم تهویه مطبوع دو بخش دارد: یک واحد کمپرسور در فضای باز و یک واحد داخلی که توسط لوله ها متصل می شوند. آنها معمولا برای خنک کردن یک یا چند اتاق و یا یک منطقه باز، تا ۶۰ متر مربع استفاده می شود. محدوده قیمت: ۶۰۰ تا ۵۵۰۰ دلار

  • چند تقسیم: یک نوع تقسیم سیستم، با یک واحد فضای باز متصل به دو یا چند واحد داخلی. این می تواند یک راه خوب برای خنک کردن یا گرم کردن دو یا سه اتاق باشد که به طور منطقی با یکدیگر نزدیک هستند، زیرا سیستم های جداگانه تقسیم شده یا سیستم مجرای به علت محدودیت فضا ممکن نیست.
  • Ducted: بهترین گزینه برای کنترل دما در سراسر خانه بزرگ، این شامل یک واحد مرکزی متصل به کانال ها به هوا و خروجی ها و سنسورها در هر اتاق، با کنترل پنل برای تنظیم درجه حرارت هدف و مناطق خانه برای سرد یا حرارت. برای جزئیات بیشتر، راهنمای خرید جداگانه تهویه هوا را ببینید. محدوده قیمت: ۵۰۰۰ دلار +.
  • تعمیر چیلر داکت اسپلیت

• دیوار / پنجره: این مدل ها معمولا در یک پنجره یا دیوار خارجی نصب می شوند و می توانند اتاق ها و مناطق بازه ای تا ۵۰ متر مربع را خنک کنند. واحد های کوچک را می توان به یک نقطه قدرت طبیعی متصل کرد.

بزرگتر ممکن است نیاز به سیم کشی اضافی داشته باشد. ما در حال حاضر این مدل ها را در بررسی های ما نمی گنجانیم، زیرا در حال حاضر بازار کمتری دارد، زیرا سیستم های Split کارآمدتر هستند و در سال های اخیر مقرون به صرفه تر شده اند.

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب تعمیرات انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری را در محل انجام میدهند. همچنین پرسنل متخصص این شرکت آمادگی دارند در هر ضمینه مربوط به رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه چیلرهای اکسیژن به شما سروران مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
18 + 13 =