کولرهای گازی

انواع تهویه مطبوع

انواع سیستم های تهویه مطبوع مرکزی:

یک تهویه مطبوع مرکزی یا سیستم تقسیم سیستم یا یک واحد بسته بندی شده است.

در یک سیستم اسپلیت مرکزی تهویه مطبوع، یک کابینت فلزی در فضای باز شامل کندانسور و کمپرسور و یک کابینت داخلی حاوی اواپراتور است. در بسیاری از سیستم های تهویه مطبوع سیستم تقسیم بندی، این کابینت داخلی نیز شامل کوره یا بخش داخلی پمپ گرما است.

سیم پیچ اواپراتور تهویه مطبوع در کابینه یا کانال اصلی این کوره یا پمپ گرما نصب شده است. اگر خانه شما در حال حاضر کوره ای داشته باشد اما هیچ تهویه مطبوع وجود ندارد، یک سیستم تقسیم اقتصادی ترین سیستم تهویه مطبوع مرکزی برای نصب است.

در یک تهویه مرکزی بسته بندی شده، اواپراتور، کندانسور و کمپرسور در یک کابین قرار دارد که معمولا روی یک سقف یا بتونی بتونی در کنار پایه خانه قرار می گیرد. این نوع تهویه مطبوع نیز در ساختمان های کوچک تجاری مورد استفاده قرار می گیرد.

کانال های خروجی هوا و خروجی از داخل درب ها از طریق دیوار بیرونی خانه یا سقف آن برای اتصال به تهویه هوا بسته بندی شده است که معمولا در خارج از منزل قرار دارد.

سیستم های تهویه مطبوع بسته بندی شده اغلب شامل کویل های گرمایش الکتریکی یا کوره های گاز طبیعی می باشند. این ترکیب از تهویه هوا و بخاری مرکزی نیاز به یک کوره جداگانه در داخل ساختمان را حذف می کند.

تعمیر چیلر داکت اسپلیت

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلرو مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب تعمیرات انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری را در محل انجام میدهند. همچنین پرسنل متخصص این شرکت آمادگی دارند در هر ضمینه مربوط به رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه چیلرهای اکسیژن به شما سروران مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
2 + 16 =