تعمیر مینی چیلر فنکویل

انواع تهویه مطبوع مرکزی

انواع سیستم تهویه مطبوع مرکزی:

شایع ترین نوع تهویه مطبوع مرکزی سیستم تقسیم بندی است که دارای یک کندانسور در خارج از منزل و یک سیستم فن و کویل داخل، متصل به لوله های حمل مبرد. با این وجود، هر خانه نمیتواند نیاز به نصب سیستم تهویه هوا را داشته باشد. سیستم های بدون سیستم تقسیم شده برای این خانه ها گزینه ای هستند زیرا آنها احساس هوای مرکزی را ارائه می دهند.

 سیستم های مرکزی تهویه مطبوع از کانال ها برای پخش هوا خنک در سراسر خانه استفاده می کنند. در یک سیستم تقسیم بندی، شایعترین طراحی، مبرد در بین کویل داخلی و یک خازن فضایی مطابق با کمپرسور گردش می کند.

مبرد هوا هوا را خنک می کند، آن را در فرایند خشک می کند. یک دمنده هوا را از طریق مجرای در سراسر خانه پخش می کند. تنوع “پمپ گرما” یک نوع سیستم است که به عنوان بخاری و کولر عمل می کند.

تهویه ارمغان، ارائه دهنده خدمات تخصصی تهویه مطبوع. تعمیر و راه اندازی انواع چیلر صنعتی و خانگی، مینی چیلر. چیلر جذبی، تراکمی، و تخلیه آب چیلر.تعمیر و سرویس انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت .تعمیر و سرویس انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری.

تعمیر چیلر داکت اسپلیت

تعمیر و سرویس انواع پکیج زمین و دیواری.تعمیر انواع هواساز صنعتی، خانگی و آپارتمانی.تعمیر و نگهداری موتورخانه های حرارتی و برودتی و مشعل. رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن، خدمات سرویس و نگهداری سالیانه

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب تعمیرات انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری را در محل انجام میدهند. همچنین پرسنل متخصص این شرکت آمادگی دارند در هر ضمینه مربوط به رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه چیلرهای اکسیژن به شما سروران مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
20 + 8 =